"Mąż czy nie mąż" odcinek 9. Marta daje kolejną szansę Bartkowi [ZDJĘCIA]

„Jeśli chcesz spytać o Bartka, to nie wiem co się wydarzy …” – Michał słyszy od ukochanej słowa, których raczej wolałby uniknąć. Marta postanawia dać jeszcze jedną szansę znajomości z przystojnym informatykiem. Zrezygnowany Michał postanawia się wycofać i poczekać na rozwój sytuacji … Tylko czy to mu się opłaci?

Multimedia

W "Mąż czy nie mąż" Marta w ostatniej chwili zrezygnowała z randki z Bartkiem. Poczuła się nieswojo widząc informatyka siedzącego „U Misi” przy stoliku z Ewą, żywo pochłoniętych rozmową. Przyjaciółka tłumaczyła, iż z Bartkiem rozmawiali głównie o niej. Mężczyzna jest według Ewy wyraźnie zafascynowany Martą. Marta postanawia więc dać tej znajomości jeszcze jedną szansę …

CZYTAJ TAKŻE: "MĄŻ CZY NIE MĄŻ" ODCINEK 7. OJCIEC MARTY MA ROMANS Z MISIĄ [ZDJĘCIA] NA PLANIE "MĄŻ CZY NIE MĄŻ". "POCZĄTEK TO JEST MAŁE PIWO W PORÓWNANIU Z TYM, CO SIĘ DZIEJE DALEJ" [WIDEO]

By mieć przewagę nad konkurentem, Bartek wymyśla sprytny plan - proponuje Michałowi intratne zlecenie – remont jego „chatki” w Borach Tucholskich. Przyjęcie propozycji dobrze płatnej pracy wiąże się oczywiście z wyjazdem. Ale ta decyzja przychodzi Michałowi dość łatwo, zwłaszcza, gdy widzi, że pomiędzy Martą a Bartkiem zaczyna iskrzyć.

Czy szarmancki informatyk na stałe podbije serce Marty? Czy po powrocie Michał będzie jeszcze miał szansę odzyskać jej uczucia?

"Mąż czy nie mąż" odcinek 9. - TVN, niedziela, 26.04.2015, godz, 21:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×