Mazurska Noc Kabaretowa jednak w TVP?

Telewizja Polska wydała komunikat w sprawie Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Jak wynika z opublikowanej informacji, stacja nie widzi przeszkód, by transmitować wydarzenie na swojej antenie.

Multimedia

Wczoraj (12 czerwca) w mediach pojawiła się informacja, że Telewizja Polska nie wyemituje tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej. W odpowiedzi na informacje portalu Press.pl, stacja wydała właśnie komunikat w tej sprawie.

Telewizja Polska nie wyemituje kultowej kabaretowej imprezy [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Telewizja Polska jest otwarta, zainteresowana i przygotowana do pełnej współpracy przy wydarzeniach, związanych z polską sceną kabaretową, jednocześnie pozostawiając twórcom pełną swobodę w doborze artystów i tworzeniu programu tych wydarzeń. TVP nie widzi żadnych przeszkód, by transmitować tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową i serdecznie zaprasza organizatorów tego oraz innych wydarzeń kabaretowych do współpracy. - czytamy w komunikacie TVP

Przypominamy, że 19 Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się w sobotę 8 lipca w Mrągowie. Wydarzenie, które odbywa się od 1999 roku, do tej pory zawsze było emitowane przez Telewizję Polską. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy będą m.in. Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem i Jerzy Kryszak.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×