"McMafia". James Norton jako dziedzic mafijnej rodziny! Gdzie oglądać?

"McMafia" to serial sensacyjny będący adaptacją popularnej powieści Mishy Glenny. To opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej – od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii. W głównej roli - James Norton, niezapomniany książę Bołkoński i charyzmatyczny pastor Chambers! Jak sobie poradzi jako dziedzic mafijnej rodziny? Zobacz, gdzie i kiedy oglądać?

Multimedia

"McMafia"- premierowy 1. odcinek we wtorek, 13.08.2019 o godz. 22:30 w BBc First! - sprawdź program tv

Godmanowie to mieszkająca w Londynie rosyjska rodzina z kryminalną przeszłością. Wychowany w Wielkiej Brytanii syn Alex świadomie odcina się od dawnych koneksji rodziców i prowadzi legalny biznes. Jednak w wyniku tragicznych wydarzeń zostaje wciągnięty w przestępczy świat, przed którym dotychczas starannie starał się chronić swoją rodzinę.

Niecodzienny duet i zbrodnie w mieście Szekspira!Zobacz więcej

Serial sensacyjny będący adaptacją popularnej powieści „McMafia. Zbrodnia nie zna granic” autorstwa Mishy Glenny to opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej – od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii. "McMafię" wyprodukowała brytyjska stacja telewizyjna BBC One oraz amerykańska sieć AMC.

Brytyjski detektyw w sutannie powraca [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W głównej roli Alexa Godmana zobaczymy Jamesa Nortona, którego polscy widzowie znają doskonale z brytyjskiej adaptacji "Wojny i pokoju" z 2016 roku, gdzie wcielał się w księcia Andrzeja Bołkońskiego oraz z serialu "Grantchester", gdzie jako Sidney Chambers, duchowny z małej angielskiej mieściny rozwiązywał skomplikowane kryminalne zagadki. Jak sobie poradził jako dziedzic mafijnej rodziny? Sprawdzimy już niedługo w BBC First!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×