"Meandry uczuć". Kıvanç Tatlıtuğ trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Czy turecki aktor choruje na COVID-19?

Kıvanç Tatlıtuğ, czyli gwiazda "Meandrów uczuć" trafił do szpitala. Turecki gwiazdor przeszedł test na obecność koronawirusa. Czy Kıvanç Tatlıtuğ zachorował na COVID-19?

Multimedia

Kıvanç Tatlıtuğ zakażony koronawirusem?

Epidemia koronawirusa opanowała cały świat. W Turcji także pojawia się coraz więcej przypadków zakażenia koronawirusem, a gwiazdy znad Bosforu zachęcają rodaków do zostania w domu.

Kıvanç Tatlıtuğ wraz z żoną i dzieckiem siedzieli w domu od ponad dwóch tygodni. Aktor niespodziewanie źle się poczuł - mimał gorączkę i ataki kaszlu, więc postanowił pojechać do szpitala. Wstępne badania wskazują, że gwiazdor "Meandrów uczuć" może być zarażony koronawirusem.

Gwiazdy tureckich seriali pokazały, co robią w domach w czasie epidemii!Zobacz więcej

Kıvanç Tatlıtuğ o każdym etapie swojego leczenia informował na swoim profilu na Twitterze. Turecki aktor zdradził, że wykryto u niego zapalenie płuc w małej części płuca, ale ostatecznie test na obecność koronawirusa dał wynik negatywny.

W szpitalu, do którego przyjechałem z powodu wysokiej gorączki i kaszlu, w wyniku badań wykryto zapalenie płuc w małym obszarze mojego płuca. Pod tym kątem byłem obserwowany i traktowany. Dzisiaj dowiedziałem się, że mój wynik testu Covid-19 był negatywny.

Na jego punkcie szaleją kobiety na całym świecie! Serialowy Dżesur ma żonę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Ona ma córkę i może o to chodzi

  23.05.2020 08:07
 • fanka (gość)

  Informacja o dziecku nie jest prawdziwa. Chyba, że adoptowali. Żona Tatlituga kończy niedługo 43 lata i jest od niego starsza o 6,5 lat. Fajna kobieta, ale nie wiem, czy akurat dobrze wybrał. On chciał mieć rodzinę, a tu 4 lata po ślubie i brak potomka. Ona jest bardziej celebrytką i sprytną kobietą po przejściach, a on chyba trochę naiwny i za uczciwy. Nie wróżę im dobrze, ale to małżeństwo jeszcze potrwa, nim on zrozumie, że to nie to.

  03.04.2020 20:38
 • gość (gość)

  Kiwanc zdrowiej i wracaj do grania turecki Bracie Picie.Facet nie przeciętnej urody a zarazem męski.To oni mają dziecko????nie wiedziałam.

  02.04.2020 14:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×