"Meandry uczuć" odcinek 101. Jak się kończy historia Suhan i Dżesura? Co z Ryzą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Jak się kończą "Meandry uczuć"? Czy Suhan i Dżesur będą razem żyć długo i szczęśliwie? Co z Ryzą - sprawcą większości ich nieszczęść? Sprawdź, co wydarzy się w finałowym, 101. odcinku serialu "Meandry uczuć"!

Multimedia

"Meandry uczuć" odcinek 101. w piątek, 4.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Suhan (Tuba Büyüküstün) nieprzytomna leży w szpitalu. W jej głowie jest szczęśliwa razem z Dżesurem (Kıvanç Tatlıtuğ) i wszystkimi najbliższymi. Ryza (Yiğit Özşener) został złapany, ale po raz kolejny udaje mu się uniknąć kary. Tahsin (Tamer Levent) obiecuje, że pomści swoją córkę. Jak kończą się "Meandry uczuć"?

Narodziny dziecka Suhan i Dżesura. Suhan odzyska przytomność? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 101. odcinku serialu Ryza zostaje uznany za niepoczytalnego i trafia do szpitala psychiatrycznego. Dogaduje się jednak z pielęgniarzem i udaje mu się uciec. Serce Suhan nagle przestaje bić! Lekarzom udaje się ją uratować, ale podkreślają, że śpiączka i ciąża nie wróżą niczego dobrego.

Tahsin spotyka się z Mihriban (Devrim Yakut) i wyjaśnia jej, dlaczego przed laty zostawił ją dla Nurhan. Okazuje się, że po jednej wspólnej nocy kobieta zaszła w ciążę, a jej ojciec zagroził Tahsinowi, że jeśli nie ożeni się z Nurhan, zbijego jego i Mihriban. Później Tahsin odwiedza Suhan i zapowiada, że nigdy nie wybaczy sobie tego, co zrobił. Dżesur informuje Sirin (Irmak Örnek), że musi wyjść i prosi ją, aby została przy Suhan. Kilka godzin później rozpoczyna się akcja porodowa Suhan!

Ryza ucieka kutrem rybackim. Nagle na pokładzie pojawiają się Tahsin i Dżesur! To oni dopuścili do ucieczki Ryzy i złapali go w pułapkę! Dżesur mierzy do Ryzy z pistoletu, a ten zapowiada, że jeśli Dżesur go zabije, trafi na długie lata za kraty. Nagle jeden z członków załogi unieszkodliwia Dżesura paralizatorem. Kiedy Dżesur odzyskuje przytomność, jest już w samochodzie na lądzie. Odnajduje list od Tahsina, w którym ojciec Suhan wyjaśnia, że nie mógł pozwolić na to, aby Dżesur popełnił przestępstwo. Prosi, aby zaopiekował się Suhan i jego wnukiem. Wskazuje, że to on zemści się na Ryzie za wszystko, co im wyrządził. Nagle kuter, na którym pozostali Tahsin i Ryza wybucha.

O czym jest nowy turecki serial TVP2? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dżesur wraca do szpitala, ale sala, w której leżała Suhan jest pusta. Zaniepokojony biegnie korytarzami aż wreszcie widzi Sirin. Dziewczyna jest roztrzęsiona i zapłakana. Przytula się do Dżesura. Nagle z pokoju obok wybrzmiewa płacz dziecka. Dżesur widzi uśmiechniętą Suhan z małym Korhanem na rękach. Wkrótce Dżesur, Suhan i ich synek wypływają w rejs jachtem. Są szczęśliwi i mają pewność, że nikt już im tego szczęścia nie odbierze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Nie czekany na seriale z Tubą. Słaba choć bardzo piękna aktorka.

    09.06.2018 06:34
  • Fanka (gość)

    Wracam często do finałowego rejsu po szczęście z dźwiękami serenady Schuberta i zastanawiam się ,dlaczego wycieli ten używek,który uwieńcza całą walkę o pokój i szczęście bohaterów. Typowa bezmyślność!Czekamy na seriale z Tubą,bo jej nikt nam nie zastąpi. Tęsknimy za nią.❤❤❤

    17.05.2018 06:20
  • Bbbbb (gość)

    Nie wiecie dla czego wycieli żeby dać więcej reklam bo 15minut to przeciesz za mało

    14.05.2018 19:20
  • Fanka (gość)

    Ds trzeba widzieć parę Tuba i Murat ,Tuba i Engin to można powiedzieć ,że są lepsi.A w Kara Sevda Burak i Neslihan następna niezapomniana para.Oj grają pięknie tureccy aktorzy, to mistrzowie kina.

    08.05.2018 20:53
  • Ds (gość)

    Niestety myślę że będzie trudno pobić, para głównych aktorów razem zagrała świetnie. Czekam na kolejny ich serial (żeby w nim grało razem

    07.05.2018 22:45
  • elaaaaa (gość)

    Szkoda, że w całym serialu w polskiej tv powycinali najpiękniejsze scenki :( W ostatnim odcinku przeszli samych siebie :O Dobrze, że można zobaczyć w oryginale bo to co pokazali tu niestety odbiera ta radość jaką dawał mi Cesur ve Guzel na yt. Najważniejsze wydarzenia w środku odcinka, wszystko podane na tacy. Byłoby miło gdyby inna stacja zakupiła serial i pokazała jak w oryginale xD Teraz pozostaje powrót do yt z odcinkami i mega filmikami :))))

    07.05.2018 09:31
  • Fanka (gość)

    Ten serial nie będzie trudno pobić,bowiem jest sporo takich seriali z wysokiej półki np.Kara Para Ask z Tubą i Enginem ,Asi z Tubą i Muratem Karadayi z Bergizel i Kenanem znanym z serialu Ezel ,Kara Sevda z Burakiem i Neslihan,czy Zakazana miłość z Kivancem i Beren Saat.Tureckie seriale podbijają prawie cały świat,są im dobrze znane tylko nie u nas Najwyższy czas by je poznać.Wciąż czekamy.

    05.05.2018 17:05
  • Gisc (gość)

    Tak, to był fajny serial (dlatego że grali w nich fajni aktorzy). Ten serial będzie trudno pobić

    05.05.2018 13:46
  • Reina (gość)

    To był jeden z najlepszych seriali oby było tak ich więcej

    05.05.2018 00:48
  • Z (gość)

    Jak można było wyciąć najpiękniejszą końcówkę serialu???Czekałam na nią ,na dużym ekranie sceny filmowe odbiera się lepiej i nie wiem jak można było pozbawić widza cudownych emocji.Kto wymyślił takie posunięcie?Jestem zniesmaczona i brak mi słów.Dobrze, że mam odcinki po rosyjsku i mogę do nich powracać,bo oni szanują widza.To nasze zakończenie jest bez sensu,Sühan mówi,że miała sen i na tym koniec.Czemu go nie pokazali,byłoby logiczne zakończenie ,ręce opadają.To zajęłoby parę minut,a jaki efekt?Jak można nas tego pozbawić. Zacznijcie nas w końcu szanować.

    04.05.2018 19:25
  • Julka (gość)

    No nie!!!! Jak można było?! TVP , trzeba było zacząć trzy minuty wcześniej i pokazać finałową scenę- całą, gdy Suhan, Cesur i Mały Korhan płyną jachtem i towarzyszy im muzyka Schuberta - Tuba przepięknie uśmiechająca się, radosny Cesur i dwuletni synek....Oczywiście znów gadka o 45. minutach...., a widzów pozbawiono wisienki na torcie!!!!

    04.05.2018 18:05
  • ...x (gość)

    Żegnamy się z tym bardzo dobrym serialem przy dźwiękach Serenady Schuberta. Przepiękny obrazek - nasi bohaterowie, radośni, z małym Korhanem , płyną ku szczęściu, a my żałujemy , że to już koniec. Miło było:)

    04.05.2018 17:10
  • YS (gość)

    Czas się rozstać z naszymi ulubionymi aktorami : uroczą i charyzmatyczną Tubą, przystojnym Kivancem o słodkim nazwisku, Korhanem, Shirin, Mihriban, Dżahide, Tahsinem...To był czas dla nas, miło spędzony przed telewizorem. Życzmy sobie innych równie dobrych seriali. Wszystkiego dobrego!

    04.05.2018 17:02
  • Ola (gość)

    Prosze więcej o takie telenowele z Dżesurem oraz z Suchan

    04.05.2018 17:02
  • Z (gość)

    Będzie nowy serial Czarna perła,ale daleko mu do Meandrów uczuć.Prosimy wciąż o seriale z Tubą i nadal bez echa.Dbajcie o wysoką oglądalność tak jak to czyni tv sąsiadów Ukraińska tv miała wywiad z Tubą po projekcji serialuOdważny i piękna ,bo takie jest ich tlumaczenie.Seriale tureckie są emitowane i tłumaczone na j.ros na bieżaco i to umożliwia mi poznanie mistrzowskiego kina.Tam dbają o widza.

    03.05.2018 21:58
  • Maria

    Mam nadzieję, że będzie następny jakiś serial....

    03.05.2018 21:39
  • Lidia (gość)

    To móła następnej pierwszy turecki serial i jestem nim zachwycona !!! Na pewno będę ogląda

    02.05.2018 19:11
  • Wiktoria (gość)

    Bardzo fajny serial szkoda ze sie konczy

    02.05.2018 14:09
  • Bardzo d (gość)

    Bardzo dobry serial przyviaga uwage zrobiony z finezja

    01.05.2018 22:23
  • milosniczka tureckich seriali (gość)

    SZkoda ze serial sie konczy. Ogladalam od pierwszego odcinka do ostatniego i na kazdy czekalam z niecierpliwoscia. Przepiekne widoki, muzyka i doborowa obsada aktorska sprawily ze film jest godny polecenia i na pewno na dlugo zostanie w naszej pamieci.

    01.05.2018 21:57
NowszeStarsze