"Meandry uczuć" odcinek 101. Narodziny dziecka Suhan i Dżesura. Suhan odzyska przytomność? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Suhan wciąż leży w śpiączce po postrzale. Dżesur nie zgodził się na to, aby usunąć ciążę i czeka, aż ukochana odzyska przytomność i narodzi się ich dziecko. Sprawdź, co wydarzy się w 101. odcinku serialu "Meandry uczuć"!

Multimedia

"Meandry uczuć" odcinek 101. w piątek, 4.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ryza (Yiğit Özşener) zastawił pułapkę, gdy Dżesur (Kıvanç Tatlıtuğ) i Tahsin (Tamer Levent) wyruszyli w poszukiwaniu Suhan (Tuba Büyüküstün). Ukochana Dżesura została postrzelona, trafiła do szpitala i leży nieprzytomna. Co z nią będzie?

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu? Suhan i Dżesur będą razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 101. odcinku serialu "Meandry uczuć" Suhan wciąż jest nieprzytomna, a Dżesur spędza przy niej każdą chwilę. Tymczasem, sędzia uznaje Ryzę za niepoczytalnego. Mężczyzna, zamiast do więzienia, trafia do kliniki psychiatrycznej.

Podczas próby ucieczki Ryzę dopada jednak przeznaczenie. Wszystko za sprawą Dżesura, który postanowił zemścić się za wszystkie krzywdy, jakie Ryza wyrządził jemu i jego najbliższym. Przebywająca w szpitalu Sirin (Irmak Örnek) cała w nerwach próbuje dodzwonić się do Dżesura. Okazuje się, że Suhan rodzi!

O czym jest nowy turecki serial TVP2? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Zawiedziona fanka (gość)

    Jak zwykle okroili końcówkę. Oryginał kończy się inaczej. Polecam obejrzeć oryginalne zakończenie, bo jest wzruszające. Jestem zawiedziona, że nasza telewizja tak postąpiła.

    04.05.2018 18:18
  • teresa (gość)

    przepiekne seriale

    03.05.2018 16:33
  • zabka (gość)

    Super film,Takie powinniśmy oglądać,Ciekawe życie,prawda

    03.05.2018 09:25
  • Jadwiga (gość)

    Film super ,aktorzy super . Dawno nie ogladalam tak pieknego serialu .

    01.05.2018 20:57
  • Miłóśniczka (gość)

    Tureckie seriale The Best!!! Dostarczają nam tyle emocji że nasza polska produkcja nie umywa się do nich!! Świetne scenariusze piękne dialogi no i oczywiście wspaniali aktorzy

    01.05.2018 14:40
  • YS (gość)

    Może po jakimś czasie w godzinach południowych pokażą. Teraz chyba powtarzają Tylko z tobą, wcześniej Tysiąc i jedną noc...Tak Meandry ...trzymały przed telewizorem, szkoda, że to już koniec.

    01.05.2018 11:24
  • Krystyna (gość)

    Czy meandry uczuć będą powtarzane

    01.05.2018 10:40
  • Damian (gość)

    Wspaniały serial, nie dało się przegapic odcinka i czekalo na każdy odcinek. Szkoda ze tak malo odcinków,Suhan jest przesliczna tak. Samo jak Banu..

    01.05.2018 00:29
  • maria jolanta (gość)

    Meandry uczuc- to wspaniały serial z atrakcyjnymi i zdolnymi aktorami.Z niecierpliwoscią czekałam na każdy kolejny odcinek, by -poza fabułą oglądac piękną Tubę , Dżesura i innych aktorów. Szkoda,że już się kończy...

    01.05.2018 00:11
  • Anna (gość)

    Seriale tureckie...piękne widoki,muzyka,gra aktorów no i początek i koniec. Polskie M jak miłość, Na dobre i na złe, Klan......trwaja po 20 lat. Meandry były super,oby więcej seriali i filmów w tvp

    30.04.2018 22:49
  • ...x (gość)

    Meandry uczuć dawały nam możliwość podziwiania świetnych aktorów. Czekało się na każdy kolejny odcinek. Jest mnóstwo oponentów, odsądzających nas od czci i wiary, wręcz nam ubliżających, ale niech sobie używają ile wlezie! Są napastliwymi frustratami, jak np."Inteligentny widz". Nasze wpisy były merytoryczne, nikt nie przeczy, że i osobiste, ale mamy przecież do tego prawo. Często pisałyśmy o Asi i Kara Para Ask, co spowodowało u niektórych przewrotną niechęć do tych seriali. Ostatnio pojawił się post, aby...."Dla zasady nie kupować Asi i Kara Para Ask", a niech im będzie. My i tak już je znamy, i znamy ich wartość. Przy Meandrach były emocje! Przypuszczam, że takich przy Czarnej perle nie będzie. Mogą być jedynie złe, gdyż odrażających indywiduów jest w tym serialu kilka. Gra aktorów poprawna, ale nie porywająca, poza Berkiem Hakmanem, który koncertowo zagrał świra. Ale i tak wolałam obejrzeć Czarną perłę niż nasze wieloletnie telenowele.

    30.04.2018 20:55
  • JERZY (gość)

    Jak skończą się seriale Tureckie, skończy się TVP. Na Polskie bez wyjątku mierne seriale, nudy ciągnione bez akcji i scenografii przez statystów, szkoda czasu. Polskie seriale okazały się kompletną tandetą jarmarczną, monotonią i nudziarstwem. Towarzystwo serialowe bez wyjątku należy wysłać na podstawowe korepetycje - Inspicjentów i statystów do kinematografii Tureckiej !!.

    30.04.2018 19:45
  • JERZY (gość)

    Jak skończą się seriale Tureckie, skończy się TVP. Na Polskie bez wyjątku mierne seriale, nudy ciągnione bez akcji i scenografii przez statystów, szkoda czasu. Polskie seriale okazały się kompletną tandetą jarmarczną, monotonią i nudziarstwem. Towarzystwo serialowe bez wyjątku należy wysłać na podstawowe korepetycje - Inspicjentów i statystów do kinematografii Tureckiej !!.

    30.04.2018 19:43
  • Z (gość)

    Seriale z Tubą są prawdziwie niepowtarzalne.Ciagle wracam do serialu Asi ,Kara Para Ask,Pod osłoną Lip,czy Złodziejka serc.Duże wrażenie zrobiły na mnie seriale Między niebem i ziemią,Feriha i Miłość i nienawiść.Warto je ogladnąć ,czy ktoś może podzielić się swoją opinią o nich ?Czekamy na te seriale w naszej tv.

    30.04.2018 19:00
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Te nasze tasiemce są nudne,nieciekawe,gra aktorska przeciętna.Szkoda tracić czas,wiecznie się kłócą ,mają ustawicznie pretensje,język arogancki i zero romantyzmu .Tureckie seriale są nadzwyczajne ,podziwia je i uwielbia prawie cały świat.Aktorzy są piękni, utalentowani i zachwycają.Treść seriali jest ciekawa i pouczająca.

    30.04.2018 18:49
  • YS (gość)

    W tureckich serialach jest mnóstwo psychopatów. Co film, to szaleniec. Od przyszłego tygodnia przyjdzie chętnym oglądać w Czarnej perle kolejnego świra -Vurala. Oprócz psychopatów pokazują w całej okazałości cwaniaków, bezczelnych prostaków, śliskie odrażające typy...i dziwne jest to, że te typy grają wszystkim na nosie, a inteligentniejsi od nich, mądrzejsi dają się kiwać. No , ale tak widocznie Turcy mają, że to się im podoba. Potem niby sprawiedliwość ich dosięga, ale całe zło już się wcześniej stało! Meandrów uczuć został tylko jeden odcinek. Było miło patrzeć na tę parę bohaterów, na ich grę, choć i pozostali zasługują na brawa. Ostatni odcinek wzruszający , a końcówka baśniowa w czym bardzo pomaga serenada Schuberta. Kto ma konto na Facebooku i zaloguje się na Telenowelach noże oglądać Asi z polskimi napisami. Ogólnie serial jest chwalony, ale i głosy krytyczne się też pojawiają. Dzięki wszystkim fanom Tuby za wpisy. Miło było być z Wami :)

    30.04.2018 18:43
  • waldemar (gość)

    Jest bardzo ładny ten film ale to jest to samo co Polskie M jak miłość i Barwy Szczęścia życie codzienne ludzi tylko oglądać i wciąga tak samo jak Meandry uczuć .Pozdrawiam.

    30.04.2018 18:26
  • Fanka (gość)

    Ten serial w innym wariancie byłby lżejszy,szkoda ,że go tak skomplikowali i udzielili psychopacie tyle uwagi.Jak miło zobaczyć Korhana i niech tak zostanie bajkowo.Tahsin to wielki aktor !Poznaliśmy już go w serialu Kontrakt na miłość .Tuba jak zwykle najpiękniejsza i czarująca,a Dżesur zarozumiały.Czekamy na seriale z Tubą,która potrafi uprzyjemnić nam chwile,można oglądać ją bez końca.

    30.04.2018 18:04