"Meandry uczuć" odcinki 62-63. Dżesur odkryje, że Suhan jest z nim w ciąży?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Suhan odkryła, że spodziewa się dziecka, ale nie chce, aby Dżesur się o tym dowiedział. Niedawno dostali bowiem rozwód. Sprawdź, co wydarzy się w 62. i 63. odcinku serialu "Meandry uczuć".

Multimedia

"Meandry uczuć" odcinki 62. i 63. już 5.03.2018 i 6.03.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Suhan (Tuba Büyüküstün) i Dżesur (Kıvanç Tatlıtuğ) dostali rozwód, a krótko po tym Suhan dowiedziała się, że jest w ciąży. Korhan (Erkan Avcı) próbował popełnić samobójstwo, a Suhan i Dżesur uratowali go w ostatniej chwili. O tym, że Suhan spodziewa się dziecka dowiaduje się Szirin (Irmak Örnek).

Rozwód Suhan i Dżesura. Suhan jest w ciąży?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 62. odcinku serialu "Meandry uczuć" Dżesur nagrywa ukrytą kamerą, jak Tahsin (Tamer Levent) wyznaje, że pomógł Adalet (Nihan Büyükağaç) upozorować samobójstwo Hasana (Ali Pinar). Dżesur pokazuje Tahsinowi nagranie, Tahsin przepisuje na niego wszystkie swoje akcje firmy. Nowym jej kierownikiem zostaje Korhan.

Suhan jest załamana bezwzględnością Dżesura. Po kłótni z nim mdleje i trafia do szpitala. Dżesur czuje, że Suhan coś przed nim ukrywa, ale nie podejrzewa, że jego ukochana jest w ciąży. Hulya (Zeynep Kızıltan) podrzuca Korludagom swoje dziecko.

W 63. odcinku Szirin w szamotaninie z Ryzą (Yiğit Özşener) rozbija sobie głowę i traci przytomność. Tahsin oznajmia Hulji, że przyjmuje pod swój dach jej synka. Szirin dowiaduje się, że Ryza szantażuje jej ojca. Tahsin pozwala Dżahide wrócić do rezydencji, o ile będzie zajmowała się dzieckiem Hulji.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
 • YS (gość)

  No fakt, nikt by się nie spodziewał po Tahsinie tak ludzkiego postępowania. Nie dość, że przyjął dziecko do swego domu, że Hulję także...no i super , że usadził jaszczurkę, polecając jej zajmowanie się dzieckiem. Do tej pory Dżahide byłą świętą krową w tej rodzinie.

  06.03.2018 16:56
 • Kruk.Szepty słychać po zmroku (gość)

  My tu o tureckich serialach, bo sympatyczniejsze, bardziej interesujące niż nasza cała serialowa produkcja, ale wydaje mi się, że Canal+ wyprodukował wreszcie polski serial do oglądania "Kruk.Szepty słychać po zmroku". Osadzony w specyficznym klimacie Podlasia. Może być ciekawie. W "Meandrach uczuć" cały czas coś się dzieje, ale atmosfera z odcinka na odcinek będzie się zagęszczać. Na plus trzeba Tahsinowi zapisać to, że przyjął "wnuka" pod swój dach , tyle tylko że w ten sposób Hulja weszła do domostwa Korludaga, co prawda do czasu, ale...no i Dżahide będzie musiała także "synkiem" się zajmować.

  05.03.2018 21:51
 • YS (gość)

  Cesur , przyjmując pod swój dach Ryzę i robiąc z niego swego wspólnika w rozgrywkach z Tahsinem nie zdaje sobie sprawy , że za moment otworzy przysłowiową puszkę Pandory, gdy wyrzuci Ryzę z domu po incydencie z Shirin. I prawda - To jest prawda - jak inteligentny, przewidujący Cesur dał się przechytrzyć! Może własnie ta chęć zemsty na tyle go zaślepiła, że stracił czujność. A Suhan, mimo wszystko, bardziej wygląda na taką, która daje większą wiarę swojemu ojcu .

  05.03.2018 21:29
 • Z (gość)

  Nie mogę pojąć jak inteligentny Dżesur odkrył się przed kryminalistą?Coś go zaślepiło i za dużo czyni posunięć na własną rękę.Biedna Sühan mota się między ojcem i ukochanym,ta wrogość jest okrutna ,a dodatkowe działania psychopaty Ryzy potęgują intrygi.Za dużo tego zła!

  05.03.2018 17:38
 • ...x (gość)

  "Suhan jest załamana bezwzględnością Dżesura"-tak napisano w zajawce, no bo jest nieodrodną córką Tahsina -, który głosi, ja mam rację i mogę jej dochodzić , zaś ktoś inny za to samo jest napiętnowany! Są momenty-abstrahując od tego ,że Suhan jest między młotem i kowadłem -że bohaterka Meandrów mnie irytuje. Hulja to pozbawiona skrupułów cwaniara, ale świetnie rozegrała partię z przebiegłą lisicą Dżahide!

  05.03.2018 16:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×