"Meandry uczuć". Tuba Büyüküstün i Umut Evirgen znów się rozstali! Czy to już definitywny koniec?

Tuba Büyüküstün i Umut Evirgen to para, o której często rozpisują się tureckie media. Mają na swoim koncie kilka skandali, a teraz wszystko wskazuje na to, że znów się rozstali.

Multimedia

Tuba Büyüküstün i Umut Evirgen rozstali się

Tuba Büyüküstün i Umut Evirgen zaczęli się ze sobą spotykać, kiedy aktorka była jeszcze oficjalnie żoną Onura Saylaka, z którym ma dwie córki. Tuż po rozwodzie Tuba pojawiła się w restauracji Umuta, a kiedy fotograf próbował zrobić im zdjęcia, Evirgen rzucił się na niego i groził mu bronią.

Tuba Büyüküstün - mama bliźniaczek i Ambasadorka Dobrej Woli, czyli fakty o serialowej SuhanZobacz więcej

To tylko niektóre z najgłośniejszych skandali w wykonaniu tej pary. Teraz, jak donoszą media, Tuba Büyüküstün i Umut Evirgen rozstali się. Powodem rozstania ma być... kwarantanna. Podczas gdy aktorka wraz z córkami siedziała w domu, Umut wciąż wychodził i spotykał się z ludźmi.

Czy będzie to już ostateczny koniec czy może chwilowy kryzys? Wkrótce pewnie się przekonamy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Scytia (gość)

  Tuba jest piękna.A wszystko jest kwestią gustu.

  08.07.2020 19:42
 • . (gość)

  To kwestia gustu. Mi Meandry uczuć bardziej się podobały od Kara Para Aşk, a Asi obejrzałam niecały odcinek, bo był bardzo słaby.

  18.06.2020 09:26
 • gość (gość)

  Oglądałam ASI świetny serial, polecam też Kara Para Ask bardzo mi się też podobał. Męandry Uczuć to pikuś przy tamtych serialach. Ja oglądałam po rosyjsku na portalu TypkPy.TB , /można wszystko zrozumieć/ ale też jest na FB Turcja Polish Fans po polsku z napisami .

  22.05.2020 13:03
 • Aśka (gość)

  Przepiękny serial w którym gra Tuba " ASI", polecam !!!!! jest na YT z napisami polskimi, można po rosyjsku lub na FB

  22.05.2020 12:44

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×