"Meandry uczuć". Tuba Büyüküstün - mama bliźniaczek i Ambasadorka Dobrej Woli, czyli fakty o serialowej Suhan

Tuba Büyüküstün czyli Suhan z "Meandrów uczuć" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tureckich aktorek. Tuba jest mamą bliźniaczek i Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Poznajcie lepiej serialową Suhan.

Multimedia

Tuba Büyüküstün - życie prywatne

Tuba Büyüküstün urodziła się 5 lipca 1982 roku w Stambule i tam też w 2004 roku skończyła Projektowanie Scenografii i Kostiumu na Uniwersytecie Sztuk Pięknych im. Mimara Sinana. Tuba jest jedynaczką, a jej rodzice pochodzą z Erzurum.

W 2011 roku Tuba Büyüküstün wyszła za mąż za aktora Onura Saylaka, którego poznała na planie serialu "Asi". Zaledwie pół roku po ślubie Tuba urodziła bliźniaczki Mayę i Toprak. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 2017 roku.

Na jego punkcie szaleją kobiety na całym świecie! Serialowy Dżesur ma żonę?Zobacz więcej

Tuba Büyüküstün - kariera

Zaraz po zakończeniu studiów Tuba zaczęła grać w serialu telewizyjnym "Çemberimde gül oya". W 2005 roku wystąpiła w filmie "Babam ve Oğlum". Rok później aktorka zagrała u boku Jeana-Claude’a Van Damme’a w filmie "Sınav". Tuba jest pierwszą turecką aktorką nominowaną do międzynarodowej nagrody Emmy w kategorii "Najlepsza aktorka", za rolę w serialu "20 Dakika" w 2014 roku. W tym samy roku została Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF.

Największą i międzynarodową sławę Tuba Büyüküstün zyskała występując w "Meandrach uczuć".

W 2020 roku na Netflix będzie można oglądać Tubę w "Rise Of Empires: Ottoman" - premiera 24 stycznia. Aktorka występuje także w "Kara Para Aşk" dostępnym na tej platformie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×