"Meandry uczuć" zastąpią "Nadzieję i miłość". Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJECIA]

"Meandry uczuć" to turecka telenowela, która już niedługo zastąpi inną turecką produkcję - "Nadzieja i miłość".

Multimedia

"Nadzieja i miłość" to historia 23-letniej teraz Umut (Gizem Karaca), której ojciec zmarł, kiedy dziewczyna miała 8 lat. Jej matka, Zeliha (Nergis Corakci) wyszła ponownie za mąż za wdowca z trójką dzieci - taksówkarza Zafera (Ali Erkazan). Umut nie było łatwo wychowywać się z przyrodnim rodzeństwem i konfliktowym ojczymem... Serial powoli zbliża się ku końcowi i już wiadomo, jaka produkcja pojawi się w jego miejscu.

Co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Meandry uczuć" to współczesny serial obyczajowy. Głównym bohaterem jest przystojny Cesur (Tatlitug), który wraca do swej rodzinnej posiadłości, aby wyjaśnić (i ewentualnie pomścić) śmierć swego ojca. Nie przewidział tylko jednego: na horyzoncie niespodziewanie pojawia się piękna Suhan (Buyukustun) - córka człowieka, którego Cesur podejrzewa i obarcza odpowiedzialnością za śmierć swego ojca...

"Meandry uczuć" będzie można oglądać od wtorku, 5 grudnia 2017 w TVP2 o godz. 17:10.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowy turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Meandry uczuć (gość)

    to jeden z najlepszych seriali tureckich ,jaki do tej pory mieliśmy okazję oglądać w naszej telewizji. Ważkie przesłanie społeczne zawarte jest w Grzechu Fatmagul i dlatego jest to , moim zdaniem, najlepszy film. Największa chemia miedzy bohaterami jest w Cenie miłości. Meandry uczuć postawiłabym na trzecim miejscu spośród wszystkich seriali pokazanych do tej pory w polskiej tv.

    27.03.2018 10:46
  • Klara (gość)

    To bardzo młodzi krytykują. Oni wolą inną muzykę, w której ma być rytm i oszczędność brzmieniowa. Wychowani są na zachodnich rytmach i widocznie ta turecka melodyjność, niekiedy rzewność im przeszkadza. Wg mnie ścieżki dźwiękowe w tureckich filmach są super! Ale przyuważyłam, że bywają powtórki :) Np. w Meandrach uczuć i w Dolunay jest serenada Schuberta i rytmiczna melodyjna piosenka o wiośnie, radości, wiśniach czy czereśniach. Ona będzie przy ślubie Suhan i Dżesura. Szkoda , że to już połówka serialu, bo jeszcze trochę i nie będzie co oglądać.

    14.02.2018 10:51
  • Julka (gość)

    Tak , ktoś nawet krytykuje tureckie ścieżki dźwiękowe. No nie wiem, co im można zarzucić ?! Melodyjne, łatwo wpadające w ucho, bogate instrumentalnie, adekwatne do sytuacji...piękne po prostu! "Meandry uczuć" są prawie na półmetku i akcja nabiera jeszcze szybszego tempa , fajnie się ogląda ten serial i ...muzyka też w nim urocza, np. piosenka z odcinka 45. Polecam do obejrzenia film "Po drugiej stronie" z Asli Enver ,Denizem Ozcanem i Meryem Uzerli - dramat psychologiczny i horror w jednym. Świetny, trzyma w napięciu . gra aktorów super, łącznie z Meryem.

    09.02.2018 10:30
  • ...x (gość)

    Ohoho! Przy wpisach przy Koronie królów odzywają się głosy krytyczne w stosunku do tych, którzy tam umieszczają swoje posty na temat tureckiej produkcji....

    04.02.2018 20:42
  • Hala (gość)

    "Kara Sevda " nagroda Emmy,"Asi nominacja w Monte Carlo. "Kara Para Ask" serial zrobiony z dużym nerwem i świetnie zagrany....i można mnożyć,mnożyć..,ale cóż w telewizji publicznej nie życzenia widzów się liczą,a jak najmniejsze koszty,A więc wydobywane są z piwnic dawno zakupione starocie,które mają wypełnić czas antenowy!A nasze preferencyjne,dużej widowni tureckich seriali się nie liczą:(((

    01.02.2018 09:45
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Będzie Nie i graj z Aniołem oklepana, nudna i powtarzana telenowela.Pokażcie nam ciekawsze niepowtarzalne te z najwyższej półki z mistrzami światowego kina Kara Sewda, Kara Para, Asi Narzeczona ze Stambułu czy Dolunay, zna je cały świat i my wcale nie chcemy być gorsi.Czekamy na te ciekawe seriale.

    29.01.2018 08:08
  • XXX (gość)

    No i niczego tureckiego już chyba nie będzie, ku naszemu wielkiemu żalowi. Jakaś nowa meksykańska telenowela będzie na TV4, są tacy co lubią seriale brazylijskie czy meksykańskie, ale spory procent polubił tureckie seriale, dlaczego tę grupę się lekceważy?! Też płacimy abonament i chcemy coś interesującego dla nas obejrzeć w publicznej telewizji!

    28.01.2018 12:27
  • ;)))) (gość)

    Będzie dzisiaj, choć nie jest to pokazane tak bezpośrednio i może zmylić.

    24.01.2018 10:25
  • ...x (gość)

    Ale!!! To nie tak miało być! Wycięli taką ładną scenę! Suhan po rozmowie z wściekłą Banu - która oświadczyła, że jej nienawidzi za ten ślub - poszła do domku dla gości i spędziła z Cesurem noc!

    23.01.2018 20:02
  • W (gość)

    Komuś odpisano, że zakupią drugą serię "Elif" po Igrzyskach. W temacie serialu , o którym mowa poniżej chyba nikt nie dostał odpowiedzi, a więc wniosek nasuwa się sam.

    21.01.2018 22:25
  • ...x (gość)

    "Koronę królów", na razie przypominającą teatr zostawmy, bo jeśli realizatorzy nie wezmą rad widzów pod uwagę, to nie będzie dobrze. My cieszmy się, że przed nami jeszcze sporo odcinków "Meandrów uczuć" i możemy cieszyć się grą pierwszo i drugoplanowych aktorów , bo wszyscy wnoszą do serialu coś nowego, ciekawego. Główni bohaterowie nieuchronną koleją scenariusza zbliżają się do siebie...Czeka się na serial każdego dnia.

    12.01.2018 10:14
  • XXX (gość)

    No to teraz, przy okazji konstruktywnej krytyki "Korony..." zaczął się hejt , oglądających tureckie seriale : "niby Polacy", "nie kochają Polski", "drugi sort"....

    09.01.2018 22:46
  • Fanka Asi (gość)

    Nie wiem czy potrafią wyciągnąć pozytywnie wnioski ,bo od dawna prosimy o serial Asi ,kontakt był w tej sprawie z tv. i nic. Nie ma żadnego odzewu,redukują tureckie seriale ku naszej rozpaczy.Czekamy na te ciekawe i niepowtarzalne filmy.Cieszmy się z tego, że mamy uroczą Tubę i Kivanca-uczta dla duszy.

    06.01.2018 19:19
  • xyz (gość)

    Warto by wspomnieć o tureckich serialach przy recenzjach słabej "Korony królów", chyba tym ocenom na razie się przyglądają i moooże odpowiedzialni za oglądalność w TVP wyciągną pozytywne dla nas wnioski - zakupią "Asi ???

    05.01.2018 12:45
  • Julka (gość)

    "Korona królów", od wiosny "Leśniczówka", "Za marzenia", wszystko w tvp, a więc :" Bu bitti" :(( Nie ma mowy o jakimkolwiek tureckim serialu! Chyba tylko YouTube pozostanie...A co z naszą upragnioną "Asi"?!:(( Do siego Roku!

    31.12.2017 22:52
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Serial Gwiazda pasterza godny polecenia.Sükrü Ö.nieco odmieniony bez bujnej czupryny ,ale jak zwykle ujmuje widza swym talentem.Serial mocny,przyciąga uwagę nietypowa tematyka handlu młodymi kobietami.Ostatni film Sükrü Ö. to komedia romantyczna Wszystko z powodu miłości. Para bohaterów zauroczy każdego. Nasza tv pozbywa się tureckich seriali ,a szkoda!

    30.12.2017 20:26
  • Klara (gość)

    Ja z kolei polecam "Gwiazdę pasterza" z Sukru Ozyildizem i Selin Sekerci. To jako przykład tego, że Turcy pokazują też i haniebny proceder , jakim jest sprzedawanie kobiet (ziemia za upatrzoną na żonę dziewczynę). Nie jest to serial z gatunku ładnych i przyjemnych. "Feriha" ujmująca w sumie jest z tym, że Catagay Ulusoy , jako mężczyzna w ogóle nie w moim typie, choć wyznawczyń ma dużo. Jak dla mnie zbyt lalusiowaty , mimo że wysoki, dobrze zbudowany - no ale to rzecz gustu. Co się tyczy "Meandrów uczuć", to wg mnie Tuba lepiej zagrała w "Kara Para Ask", a najlepiej w "Asi". Tam była największa chemia między bohaterami. O "Cesur ve Guzel" Tuba sama powiedziała w wywiadzie, że efekt końcowy dla niej samej był zaskoczeniem - zagrała tak, a wyszło inaczej. Jednak porównywanie jej gry do "drewna" ( tak gdzieś wyczytałam kilkakrotnie) jest obrazą dla tej aktorki.

    30.12.2017 19:23
  • Fanka Asi (gość)

    Turcja ma sporo brylantów,mają Tubę i Murata, Kivanca,Buraka O.i Neslihan,Fahrie i Engina O.Cana Yamana i wielu równie pięknych i utalentowanych aktorów .Ich seriale podbijają cały świat.Pięknie pokazują szacunek wobec rodziców, umiłowanie rodziny,wiarę w drugiego człowieka,pokazują inną kulturę.Są niezwykle ciekawe i wychowawcze.Serial Asi bije rekordy,ale zainteresował mnie równie serial Feriha .Duet Cagatay U.i Hazal Kaya potrafią bez pamięci zauroczyć,są niezwykle prawdziwi i podbijają serca widzów swym talentem.Czekamy na te seriale w naszej tv.

    29.12.2017 21:08
  • J.J. (gość)

    Mimo że oglądam tureckie seriale ,nie czuję się gorsza od innych i absolutnie nie czuję się poddawana islamskiej propagandzie! Tureckie seriale zawierają prawdę , nie pokazują wyłącznie willi, bogactwa i wykształconych ludzi. ukazują także klasę średnią, margines społeczny, patologię, wady, krzywdzenie kobiet i dzieci, korupcję, przekręty, czyli wszystkie bolączki współczesnego świata. No a miłość pokazują cudnie! Aktorów i aktorki mają nie tylko pięknych, ale też i utalentowanych. Niestety w nas drzemie zakorzenione od wieków zarozumialstwo i przekonanie o bycie narodem wybranym pod każdym względem! Takiego np. serialu , jak "Asi" nie nakręciliśmy i nie nakręcimy, choćby i z tego względu , że nie mamy Tuby i Murata, ot co!!!

    29.12.2017 17:04
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Każdy z nas ma pilota w ręce i może wybrać sobie program, który go interesuje.Tureckie seriale są świetne,aktorzy z najwyższej półki, cudownie się je oglada, zachwycają cały świat.Serial Elif może się podobać. Selim zachwyca swą urodą i talentem,Murat gra prawdziwie i wiarygodnie,Kenan przystojny i piękny mężczyzna. Czekamy na seriale Asi ,Kara Sevda ,Kara Para Dolunay,Feriha czy Icerde

    29.12.2017 14:38
NowszeStarsze