"Mecenas Lena Barska 2" odcinek 2. Maciek z matką wprowadzają się do domu Barskiej! Co z tego wyniknie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W domu Leny Barskiej szykuje się duże zamieszanie. Oprócz Maćka, w domu pani mecenas zagości jego nadopiekuńcza matka - Krystyna. Jak zareaguje Lena na wieść o nowej lokatorce? Co dalej ze sprawą Arka? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku nowego sezonu serialu "Mecenas Lena Barska".

Multimedia

"Mecenas Lena Barska" w soboty, o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

W drugim odcinku serialu "Mecenas Lena Barska" do Leny wprowadzi się Maciek. W ciągu kolejnych dni daje się odczuć, że w domu jest więcej osób niż zwykle. Tymczasem u Jurka i Żanety wielka kłótnia. Żaneta postanawia się wyprowadzić do innego pokoju. Całe mieszkanie zostaje podzielone na pół. Aśka postanawia przeprowadzić mediacje między Jurkiem i Żanetą. Podstępem zwabia oboje do kawiarni. Wprawdzie mediacje się nie udają, ale Aśka dostaje pracę, co wpływa deprymująco na bezrobotnego Maćka. Kiedy Lena stwierdza, że gorzej już chyba być nie może, Maciek oznajmia, że przyjeżdża jego mama.

Kobieta jest bardzo wścibska przez co między nią a Leną dochodzi wkrótce do kłótni. Jak to się skończy?

Hit Czwórki powrócił z nowym sezonem! [ZAPOWIEDŹ ODCINKÓW+WIDEO]Zobacz więcej

W pracy Lena przygotowuje mowę końcową w sprawie Arka. Nie daje jej spokoju wspomnienie Patrycji i jej odwiedzin w areszcie. Lena czuje, że może to mieć kluczowe znaczenie dla sprawy i postanawia zagrać va banque: prosi Patrycję o spotkanie w kancelarii. Podczas rozmowy wychodzą na jaw fakty z przeszłości Patrycji i Arka, które w zupełnie nowym świetle stawiają całą sytuację.

Wojciech Sukiennik i Paweł Monsiel, czyli najprzystojniejsi serialowi policjanci! Co o nich wiemy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lena dowiaduje się, z czego wyniknął konflikt między Arkiem a mężem kobiety. Jednak dopiero na rozprawie, kiedy prokurator żąda dla oskarżonego wysokiej kary, Patrycja wyjawia całą prawdę o przebiegu fatalnego zdarzenia i jego następstwach oraz o dramatycznym wyborze przed jakim stanął Arek i o jego niezwykle ofiarnej postawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×