"Mecenas Porada". Aleksandra Domańska nago w ciąży! Intymny kadr zachwycił internautów

Aleksandra Domańska jest w ciąży. Aktorka niedawno potwierdziła, że spodziewa się dziecka, a teraz pochwaliła się pięknymi krągłościami w sieci. Intymny kadr skradł serca internautów. Pod wpisem szybko zaroiło się od komplementów, również od przyjaciół z branży.

Multimedia

Aleksandra Domańska nago w ciąży

Aleksandra Domańska długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Plotki o jej odmiennym stanie pojawiały się w mediach już od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno Domańska odniosła się do nich w mediach społecznościowych. -Co dzieje się pytam się i czy ktoś tu jeszcze tak ma? Złote rady? Słowa otuchy? Czy może ciąża ma to do siebie? Mówcie mi! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej - napisała aktorka, a internauci błyskawicznie ruszyli z gratulacjami.

Aleksandra Domańska jest w ciąży? "Wszyscy jej gratulują"Zobacz więcej

Niedawno Aleksandra Domańska opublikowała w sieci intymny kadr, na którym widać jej ciążowe krągłości. Odważna fotografia zachwyciła internautów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Oto niektóre z nich (pisownia oryginalna):

Bogini ❤️ - napisała Magda Mołek

OBŁĘDNA FOTA🤍 👏👏 - dodała Joanna Koroniewska

Kobiece ciało jest niesamowite 😍 piękne i wyjątkowe!

Coś cudownego ❤️

Aleksandrze Domańskiej jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

    Dokładnie 3 listopada 2021 roku o godz. 21:05 kończy się emisja 2. sezonu „Komisarz Mama”, a tydzień później, dokładnie 10 listopada 2021 o tej samej porze startuje nowy serial pt. „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską w roli głównej. „Mecenas Porada” będzie najprawdopodobniej na Facebooku i Instagramie, a jeśli z różnych powodów (praca w Suminie następnego dnia) nie będą mogli obejrzeć nowego serialu, informuję, że powtórki „Mecenas Porady” trafią do Polsatu 2 od 4 grudnia w miejsce „Kuchni” o godz. 17:00, bo „Kuchnia” w Polsacie 2 będą emitowane w soboty o godz. 16:00 (powtórka odcinka z poprzedniego tygodnia) i 16:30 (przypomnienie powtórkowego odcinka).

    03.09.2021 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×