"Mecenas Porada". Joanna Koroniewska w obsadzie! Kogo tym razem zagra dawna gwiazda "M jak miłość"?

Joanna Koroniewska zagra w serialu "Mecenas Porada"! W kogo dawna gwiazda "M jak miłość" wcieli się w produkcji Polsatu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Joanna Koroniewska największą popularność zyskała dzięki roli Joasi w serialu "M jak miłość", w którą wcielała się w latach 2000-13. Gdy odeszła z obsady hitu TVP, możemy ją oglądać znacznie rzadziej.

Aleksandra Domańska jako błyskotliwa prawniczka w nowym serialu! Będzie lepszy od "Prawa Agaty" i "Magdy M."?Zobacz więcej

Wiele wskazuje jednak na to, że aktorka chce nadać swojej karierze nowego tempa. W latach 2018-19 mogliśmy oglądać ją w serialu "Ślad", a teraz dowiadujemy się, że zagra w nowym serialu Polsatu, "Mecenas Porada". Koroniewska wcieli się w sędzię i żonę prawnika Andrzeja Starzyńskiego (w tej roli Piotr Gąsowski).

Jej rola najprawdopodobniej będzie drugoplanowo, ale miło będzie ją znów zobaczyć na ekranie. W roli głównej w serialu "Mecenas Porada" zobaczymy Aleksandrę Domańską, a także Radosława Pazurę, Antoniego Pawlickiego, Magdalenę Wróbel czy Michała Rusina.

Data premiery nowego serialu nie jest jeszcze znana. "Mecenas Porada" najprawdopodobniej trafi jednak do jesiennej ramówki Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    W ,,M jak miłość” grała Gosię. Joasię gra Barbara Kurdej-Szatan.

    08.02.2021 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×