"Mecenas Porada" odcinek 7. Pacjentowi amputowano ramię bez zgody! Wygra ze szpitalem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek serialu "Mecenas Porada". Pacjentowi amputowano ramię bez zgody! Wygra ze szpitalem? W tym epizodzie gościnnie wystąpią Dariusz Toczek, Andrzej Pieczyński i Jacek Borkowski. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Mecenas Porady"!

Multimedia

"Mecenas Porada" odcinek 7. - premiera w środę, 13 kwietnia 2022, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu

W 7. odcinku serialu "Mecenas Porada" Do Kasi (Aleksandra Domańska) zgłasza się Damian Kolbus (Dariusz Toczek) bez ręki. Zanim amputowano mu ramię, pracował na budowie w Niemczech. Teraz mężczyzna nie może znaleźć pracy, a z renty nie ma szans wyżywić rodziny.

Sprawa o alimenty oraz skarga do rady adwokackiej. Kasia zostanie wydalona z zawodu?Zobacz więcej

Trafił do szpitala po wypadku. Nikt nie zapytał go, czy wyraża zgodę na amputację, bo podobno miał nieoperowalnego złośliwego guza w ramieniu. Mogło dojść do naruszenia praw pacjenta? Kasia wyczuwa, że coś się nie zgadza! Czy w szpitalu doszło do błędu medycznego lub zdarzenia niepożądanego z winy profesora Adamczyka (Andrzej Pieczyński)? Kasi bardzo zależy na opinii biegłego lekarza.

Zwraca się o pomoc do Marcina (Mateusz Rusin) i okazuje się, że dobrze trafiła, bo ojciec przyjaciela Kasi jest ordynatorem chirurgii naczyniowej. Czy profesor Stanisław Drawicz (Jacek Borkowski) pomoże Kasi uzyskać odszkodowanie dla Damiana Kolbusa?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×