Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO]

Redakcja Telemagazyn
Bayern - Freiburg transmisja. Najbliższy ligowy mecz zespół Bayernu Monachium zagra przeciwko SC Freiburg. Początek spotkania w sobotę 14 października o godzinie 15:30. Gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - SC Freiburg?

Mecz Bayern - Freiburg TRANSMISJA

Jednym z najważniejszych wydarzeń weekendu na niemieckich boiskach będzie powrót na ławkę trenerską Bayernu Monachium Juppa Heynckesa. Doświadczony trener poprowadzi Bawarczyków oficjalnie po raz pierwszy od 25 maja 2013 roku, kiedy wygrali finał Ligi Mistrzów UEFA i świętowali zdobycie potrójnej korony. W weekend rywalem zespołu Roberta Lewandowskiego będzie ekipa Rafała Gikiewicza i Bartosza Kapustki, SC Freiburg.

"Lewy" przed kilkoma dniami wspólnie z kolegami z reprezentacji Polski wywalczył awans na Mistrzostwa Świata 2018 i przystąpi do tego starcia z nadziejami, że uda mu się poprowadzić Die Roten do pierwszego triumfu od 19 września. Wydarzenie prosto z Allianz Arena komentować będą Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.

Inny z Biało-Czerwonych, Jakub Błaszczykowski, wraz ze swoim VfL Wolfsburg wybierze się na BayArena (niedziela, godz. 15:25), gdzie rywalem jego drużyny będzie Bayer 04 Leverkusen. Jedenastki te sąsiadują ze sobą w tabeli, a zwycięzca może awansować na szóste miejsce. Kibice liczą na emocje podobne do tych, jakie towarzyszyły ich ostatniej konfrontacji w kwietniu bieżącego roku. Do 80. minuty było 2:0 dla Leverkusen, ale trzy trafienia Mario Gómeza w ciągu siedmiu minut dały gościom prowadzenie 3:2. Gospodarze w samej końcówce zdołali wyrównać i skończyło się podziałem punktów.