Mecz Lechia - FC Barcelona już 30 lipca! Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz

Towarzyski mecz Lechia - FC Barcelona zostanie ostatecznie rozegrany we wtorek 30 lipca. Początek meczu o godz. 20:45. Sprwadź gdzie obejrzeć mecz

Multimedia

30 lipca (wtorek)

Lechia Gdańsk - FC Barcelona TVP1 godz. 20.15 TVP SPORT godz. 20.05 SPORT.TVP.PL godz. 20.05

Nowa data meczu została ustalona po tym, jak 19 lipca drużyna z Katalonii odwołała swój przyjazd do Polski. Władze Barcelony podjęły tę decyzję w związku z ogłoszeniem przez Tito Vilanovę odejścia ze stanowiska trenera z powodu nawracającej choroby nowotworowej.

Organizator spotkania i przedstawiciele klubu obecni od piątku w Gdańsku natychmiast usiedli do rozmów, szukając nowego terminu spotkania. Zapadła decyzja o rozegraniu meczu Lechia - FC Barcelona we wtorek 30 lipca o godz. 20:45, po spotkaniach towarzyskich w Niemczech (24 lipca z Bayernem Monachium) i Norwegii (27 lipca z Valerenga Oslo).

Zawodnicy, którzy odpoczywali po Pucharze Konfederacji (m.in. Xavi, Iniesta, Neymar, Alba, Valdez, Basquets, Pique) mają powrócić do treningów w tym tygodniu. Zwiększa to szansę na przyjazd niektórych z nich do Polski i występ na PGE Arenie w Gdańsku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×