Mecz PSG - Chelsea [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

Redakcja Telemagazyn
Mecz PSG – Chelsea transmisja. W tym tygodniu po przerwie zimowej wraca piłkarska Liga Mistrzów. We wtorkowym spotkaniu PSG zmierzy się z Chelsea. Transmisja na żywo z meczu PSG – Chelsea w CANAL+.

Przed rokiem Paris Saint Germain i Chelsea także rywalizowały w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po remisie 1:1 na Parc des Princes wielkich emocji dostarczył rewanż w Londynie. W pierwszej połowie czerwoną kartkę zobaczył Zlatan Ibrahimović, w końcówce obie drużyny strzeliły po golu i do wyłonienia ćwierćfinalisty niezbędna była dogrywka. Kiedy Eden Hazard dał prowadzenie gospodarzom, wydawało się, że już nic nie jest w stanie odebrać im awansu. Okazało się, że to jednak nie koniec emocji. W roli egzekutora w 114 minucie wystąpił Thiago Silva. Wynik 2:2 dał paryżanom awans do 1/4 finału.

Patrząc na formę, jaką prezentują w swoich ligach PSG i Real, faworytem tego starcia wydają się mistrzowie Francji. Paryżanie zdominowali rozgrywki Ligue 1. Po 26. kolejkach wciąż są niepokonani, a drugie Monaco wyprzedzają o 24 punkty. Chelsea w Premier League zajmuje dopiero 12. miejsce. Znakomitą atmosferę w PSG nieco popsuł obrońca Serge Aurier. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w filmie udostępnionym na Facebooku w ostrych słowach pełnych seksualnych podtekstów obrażał Laurenta Blanca czy Zlatana Ibrahimovicia. Za swoje wypowiedzi piłkarz został zawieszony. Czy „The Blues” uda się po raz pierwszy od 12 lat wygrać na francuskich boiskach?

Studio poprzedzające transmisję z meczu wystartuje o 20:15 w CANAL+, a poprowadzą je Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak. Wśród ekspertów znajdą się Kazimierz Węgrzyn i Krzysztof Przytuła. Spotkanie na żywo ze stadionu relacjonować będą Tomasz Smokowski i Kamil Kosowski.