Mecz Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa. Czy będzie transmisja?

Czy piłkarscy kibice będą mogli obejrzeć spotkanie Ligi Europy Sheriff - Legia? Tego jeszcze nie wiadomo, gdyż cały czas trwają negocjacje ze stroną mołdawską. Początek meczu Sheriff - Legia w czwartek 24 sierpnia o godzinie 19:00.

Multimedia

Tydzień temu drużyna Jacka Magiery zaledwie zremisowała przy Łazienkowskiej z Sheriffem 1:1. Teraz by awansować do fazy grupowej, stołeczny zespół musi w Tyraspolu wygrać lub zremisować 2:2 lub wyżej. - Pierwsza połowa skończyła się remisem. Jedziemy na rewanż pewni swoich umiejętności i wiary w to, że awansujemy. w Tyraspolu nie będzie łatwo, ale wygramy - deklarował przed wylotem do Mołdawii Arkadiusz Malarz.

Wciąż nie wiadomo jednak czy kibice w Polsce zobaczą mecz Legii z Sheriffem. Choć rewanżowe spotkanie zbliża się wielkimi krokami, to TVP nadal prowadzi negocjacje z Mołdawianami. Rozmowy są zaawansowane, ale także dość trudne. Strona mołdawska chce na sprzedaży praw dobrze zarobić, a trzeba wiedzieć, że sygnał przez nią oferowany nie jest najlepszej jakości. Jeśli negocjacje zakończą się pozytywne, TVP niezwłocznie wyda stosowny komunikat.

Mecz Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa NA ŻYWO

Relacja online w serwisie GOL24

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×