"Media bez wyboru". Barbara Kurdej-Szatan, Martyna Wojciechowska, Olga Kalicka, Filip Chajzer i inne gwiazdy wspierają protest mediów

Trwa akcja "Media bez wyboru", w którą zaangażowały się największe prywatne media w Polsce w tym stacja TVN, Polsat i Polska Press Grupa. Mnóstwo gwiazd i celebrytów wyraziło poparcie dla tej akcji w mediach społecznościowych.

Multimedia

Gwiazdy wspierają akcję "Media bez wyboru"

W związku z rządowym planem nowego podatku od reklam emitowanych przez komercyjne media, wiele prywatnych stacji telewizyjnych i radiowych zaprzestało dziś nadawania programu, emitując w proteście tylko czarny ekran z napisem: Tu miał być Twój ulubiony program.

Do akcji włączyły się wszystkie największe prywatne media w Polsce, w tym wydawca serwisu Telemagazyn, Polska Press Grupa. Przeczytaj nasz list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej.

TVN i Polsat nie nadają! Dlaczego?Zobacz więcej

Wśród osób, które poparły protest mediów w Polsce są także gwiazdy, celebryci i osoby publiczne. Wymowne czarne zdjęcie pojawiło się m.in. na profilu Barbary Kurdej-Szatan, Martyny Wojciechowskiej, Olgi Kalickiej, Filipa Chajzera i wielu, wielu innych osobistości ze świata mediów i show-biznesu. Kto jeszcze dołączył do protestu przeciwko wprowadzeniu podatku od mediów? Zobacz w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dramat (gość)

    Złodziej wspiera drugiego

    12.02.2021 08:06
  • Olaf (gość)

    Te ,, gwiazdy" nie potrafią czytać ze zrozumieniem.Idą jak barany za przewodnikiem

    11.02.2021 16:25
  • Wolna (gość)

    Ciekawie ile zlota jeszcze zostalo a moze juz zero i dlatego wzieli sie za prywatna tv A malo te telewizje zroboly dla dzieci A gdzie Panstwo

    11.02.2021 14:44
  • E.Pasnicka (gość)

    Mysle ze nareszcie wszystkie media musza placic podatki

    11.02.2021 12:00
  • Bela (gość)

    Zarabiać się chce ale płacić tto nie, wszyscy płacą i nie narzekają sprawdźcie w innych krajach

    11.02.2021 11:36
  • Aneta (gość)

    Nie rozumiem tej bólwersacji ,albo płacimy wszyscy podatki albo nikt.Ja przynajmniej wczoraj odpoczęłam od tej wiecznej propagandy ,że wszystko co robi rząd jest źle.

    11.02.2021 09:51
  • Kul (gość)

    Powinni płacić zarabiają i płacą minimalnie w rajach podatkowych brawo Morawiecki !!!!

    11.02.2021 08:16
  • Yorg (gość)

    WON z TVN i Polsatem same reklamy i szmelc

    11.02.2021 08:04
  • Polka (gość)

    Moni czy tobie jest dobrze w pisowskiej komunie czy lubisz dyktatorom.?????

    11.02.2021 01:39
  • Polka (gość)

    Zlodziejami Sa pisowcy, oni kradna na miliony. Bo im wolno. Tak jak kaczor mowi, to jest lepszy zorta ludzi. Kiedy polska bedzie wolna

    11.02.2021 01:35
  • Brak (gość)

    Wiadomo, że te osoby publiczne będą wspierać protest bo przecież oni między innymi czerpią nie małe pieniądze grając w reklamach.

    11.02.2021 01:33
  • Patroita (gość)

    Tom. Pisiora to ty sobie poszukaj w swoich slipkach. Nikogo nie obrazam tylko pytam. A to jest roznica. Brawo Pis nsjwyzszy czas zabrac sie za tych zlodzieji!!!!!

    10.02.2021 23:37
  • Zbyszek (gość)

    Kurde wyp... z TVP i teraz pluje

    10.02.2021 23:10
  • Marcin (gość)

    Nawet dziś nie oglądam TVPIS

    10.02.2021 23:02
  • Ala (gość)

    Mam gdzieś czy będą nadawać czy nie. Nie brakuje mi ich wcale. Niech zaczną bogacze płacić jak każdy z Nas!!!!! Media bez wyboru hahaha,chyba za czasów PO i PSL!!! Glupki

    10.02.2021 22:59
  • Gala (gość)

    Ogladalam zawzze TVN.Teraz ogladam Tvp INFO i bardzo mi sie podoba.Bardzo dobra stacja a tyle zlego słyszałam. Nie rozumiem DLACZEGO ???

    10.02.2021 22:48
  • MajaG (gość)

    "gwiazdy" przeczytajcie dobrze o co chodzi z tymi podatkami, a dopiero potem zabierzcie zdanie w tej sprawie. Idziecie jak stado baranów za tymi co głośno krzyczą. Czy naprawdę nie umiecie myśleć?

    10.02.2021 22:08
  • Moni (gość)

    Następnie do elity, którzy nie płacili Podatków BRAWO PIS