Media bez wyboru

Przeczytaj także:

"M jak miłość". Kim są rodzice Barbary Kurdej-Szatan? Aktorka jest bardzo zżyta ze swoją rodziną. Jej mamę zwolniono z pracy za działalność w "Solidarności"

Barbara Kurdej-Szatan to ostatnio jedna z najgłośniej komentowanych celebrytek. Wszystko przez jej kontrowersyjny wpis w sieci na temat Straży Granicznej. Jego konsekwencją było zwolnienie z pracy w "M jak miłość". Jak się okazuje, jej mama straciła pracę, bo udzielała się politycznie. Kim są rodzice Kurdej-Szatan?

27.11.2021M jak miłość

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan została wykorzystana przez białoruską propagandę! Telewizja Belarus 24 wpis aktorki wykorzystuje przeciwko Polsce!

Tego można było się spodziewać. W czasach, gdy każda publiczna wypowiedź jest śledzona przez różne media, trzeba być naprawdę ostrożnym odnośnie do tego, co się mówi. Szczególnie, jeżeli wypowiada się na temat pracy Straży Granicznej i kryzysu na polsko-białoruskiej granicy, bowiem łatwo zostać wykorzystanym przez białoruską propagandę. Właśnie przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan, której wpis robi furorę w białoruskich mediach.

18.11.2021M jak miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×