Meghan Markle poroniła! Żona księcia Harry'ego opowiedziała o tragedii, jaka spotkała ich kilka miesięcy temu

Meghan Markle poroniła. Była księżna Sussex w wywiadzie dla "New Your Times" opowiedziała o tragedii, jaka spotkała ją kilka miesięcy temu. Meghan Markle straciła dziecko w lipcu tego roku.

Multimedia

Meghan Markle poroniła w lipcu 2020 r.

Meghan Markle zdecydowała się na poruszające wyznanie. Żona księcia Harry'ego ujawniła, że w lipcu br. poroniła. O tragedii opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem "New Your Times".

Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie. - wyznała Meghan Markle.

Była księżna Sussex opisała ze szczegółami swój pobyt w szpitalu.

Kilka godzin później, leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam spokój jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrząc na zimne, białe ściany przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy. - dodała.

Meghan Markle i książę Harry będą pracować dla Netfliksa! Stworzą własne seriale i programy?Zobacz więcej

Meghan Markle w sierpniu br. skończyła 39 lat. Ostatni czas był dla niej wyjątkowy, bo w styczniu wraz z Harrym ogłosili odejście z rodziny królewskiej i ostatecznie przeprowadzili się z synkiem do Los Angeles. Mimo kontrowersyjnej dla wielu decyzji Markle stara się żyć z dala od mediów i ogólnego zainteresowania.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Ściskam całą sobą. Ja nosze pod sercem wymarzonego syneczka któremu niestety spieszy się na świat mam nadzieję że przywitamy go 14 lutego tak jak powinien być. Codziennie proszę Boga żeby się nie spieszył że poczekamy że siostra wytrzyma jeszcze troszkę.... Nawet nie chce sobie wyobrazić bólu matki która traci dziecko nie ważne który tydzień miesiąc czy wiek dla każdej to tragedia.... Nie wyobrażam sobie bólu matki która musi podjąć dramatyczna decyzję czy chce urodzic chore nie nadające się do samodzielnego funkcjonowania dziecko :( jestem sercem z każdą z was. Kobiety jesteśmy silne babki damy radę tylko proszę wspierajmy się :*

    25.11.2020 11:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×