"Mesjasz" - 2. sezon powstanie? Historia Mesjasza została rozpisana na kilka sezonów!

Po premierze serialu "Mesjasz" w sieci rozpętała się szeroka dyskusja. Na katolickich forach nadal wrze, bo tematyka serialu dotyka czegoś bardzo fundamentalnego i osobistego. O historii Mesjasza jeszcze nie raz może być głośno, bo fabuła serialu została już rozpisana na kilka sezonów! Czy jednak Netflix zdecyduje się kontynuować kontrowersyjną opowieść i stworzy 2. sezon "Mesjasza"?

Multimedia

"Mesjasz" - 2. sezon powstanie?

Drugi sezon "Mesjasza" nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez Netflixa, ale zainteresowanie i dyskusja, jaka nadal toczy się wokół kontrowersyjnej produkcji, może zaowocować wkrótce przedłużeniem. Twórca serialu ujawnił już, że 1. sezon "Mesjasza" to zaledwie początek, a historia została rozpisana już na kilka sezonów!

Mam dobry pomysł na jeszcze kilka sezonów [...] To interesujące, ponieważ 1. sezon był ogromnym przedsięwzięciem, a kiedy zakończyliśmy pracę i usiedliśmy do oglądania, to wydawało mi się, że to dopiero początek. Naprawdę. - wyznał Michael Petroni w rozmowie z Collider.

Serial o współczesnym Mesjaszu niebezpieczny dla katolików? Zostanie usunięty z platformy?Zobacz więcej

Petroni zaznacza, że "Mesjasz" zmusza do refleksji i dyskusji, ale nie podaje gotowych rozwiązań i konkretnych odpowiedzi.

Błędne jest twierdzenie, że serial próbuje powiedzieć ludziom, co mają myśleć. "Mesjasz" jest opowiadany w stylu Rashomona, w którym główny bohater jest tajemnicą. Możesz zrozumieć tę postać tylko poprzez innych bohaterów.

Tytułowego Mesjasza poznajemy w serialu z perspektywy m.in. agentki CIA Evy Geller (Michelle Monaghan), izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), czy dziennikarki (Jane Adams), która opisuje sprawę w mediach.

Serial Netflixa zagraża wierze w Boga? Ksiądz obejrzał i napisał, co o tym myśliZobacz więcej

Pierwszy sezon serialu "Mesjasz" zadebiutował na Netflix 1 stycznia 2020 roku. Decyzja w sprawie kontynuacji jeszcze nie zapadła, ale oficjalnej informacji w tej sprawie możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach. Jeśli Netflix zamówi 2. sezon, na nowe odcinki "Mesjasza" poczekamy najpewniej do 2021 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×