Męskie Granie 2018. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Krzysztof Zalewski rozgrzali publiczność na warszawskim Męskim Graniu! [ZDJĘCIA]

Za nami warszawski koncert Męskiego Grania 2018! Emocji nie zabrakło, a publiczność rozgrzali m.in. Katarzyna Nosowska, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Krzysztof Zalewski. Zobaczcie galerię zdjęć z imprezy!

Multimedia

Warszawski koncert Męskiego Grania odbył się w sobotę, 18 sierpnia i Forty Bema wręcz pękały w szwach! Nic dziwnego, zainteresowanie imprezą było ogromne, a koncert przemienił się w prawdziwie muzyczne show. Impreza z górnej półki!

Jako pierwsi na scenie pojawili się muzycy formacji Pogodno, którzy zaprosili także Skubasa oraz Krzysztofa Zalewskiego. Zespół podczas koncertu odebrał platynową płytę za album "Noc w wielkim mieście".

Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Kortez w hołdzie Korze! Fani byli zachwyceni! [WIDEO]Zobacz więcej

Świetny występ też dała Daria Zawiałow, ale nikogo nie powinno to dziwić, wszak to obecnie jedna z najciekawszych młodych artystek. Czekamy na nową płytą. Gwarancją jakości jest też Katarzyna Nosowska i oczywiście tym razem również nie zawiodła, ale jeszcze mocniej publiczność rozgrzał Dawid Podsiadło, powracający po krótkiej przerwie do działalności muzycznej.

Na koniec sceną zawładnęła Męskie Granie Orkiestra, czyli Kortez, Podsiadło, Zalewski, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Tak się robi widowisko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×