metamorfoza

"Kanapowcy". Co za metamorfozy! Ich przemiana robi wrażenie. Pobili rekord wszystkich edycji! Łącznie zrzucili ponad 110 kilogramów!

Program TTV "Kanapowcy" cieszy się sporą popularnością. Uczestnicy w nim występujący zgłaszają się nie aby zdobyć sławę i rozpoznawalność, a aby pod okiem specjalistów zawalczyć o zdrowie i sylwetkę. Przed bohaterami 4. edycji programu czeka finałowe zadanie: walka w oktagonie! Z tej okazji możemy zobaczyć, jak wielką przemianę przeszli bohaterowie programu. Te metamorfozy robią piorunujące wrażenie!

04.05.2022Kanapowcy

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor nie przestaje zachwycać. Zobacz, jak się zmieniała gwiazda TVP i Polsatu

Katarzyna Dowbor towarzyszy nam na ekranie od lat. Przez lata była twarzą Telewizji Polskiej, w której realizowała reportaże i dokumenty, rozmawiała z ludźmi kultury i nie tylko. Dziś dziennikarka spełnia się odmieniając ludziom domy, wnosząc w ich życie poczucie bezpieczeństwa i radość. Jak na przestrzeni lat zmieniała się sama Katarzyna Dowbor? Zobacz naszą galerię!

08.03.2022Nasz nowy dom

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska-Janik pochwaliła się metamorfozą. Planuje kolejne! "Mój mąż woli szatynki"

Agnieszka Łyczakowska-Janik za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskała sporą rozpoznawalność oraz miłość. Na początku roku wraz z mężem Wojtkiem powitali na świecie córeczkę. Teraz uczestniczka pochwaliła się zmianą fryzury i zastanawia się nad kolejną metamorfozą. - Mój mąż woli szatynki - komentuje sama zainteresowana.

02.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×