metamorfozy doroty szelągowskiej

Przeczytaj także:

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska ma piękny dom na Warmii. Imponujący basen, wielki ogród i otwarta kuchnia letnia

Dorota Szelągowska jest dobrze znana polskim widzom za sprawą swoich projektów - zarówno tych realizowanych dla prywatnych klientów, jak i bohaterów jej programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda wielokrotnie była chwalona za styl, w jakim urządza wnętrza oraz obejścia, jeżeli takowe występują. Jej warmiński azyl to również designerska perełka! Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Fani oniemieli - wrażenie robi szczególnie ogromny basen i ogród, w którym dziennikarka uprawia własne warzywa!

02.07.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 8. Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie sportowca Macieja, który całe życie poświęcił córce! Finał sezonu!

Pozytywny, młody duchem i zawsze uśmiechnięty. Bohaterem ósmego odcinka będzie Maciej - sportowiec, który całe życie poświęcił córce, która zgłosiła go do programu. Obecnie 56-latek często organizuje darmowe treningi dla osób, które zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną. Czy Dorocie Szelągowskiej uda się go zaskoczyć? Zapraszamy na finałowy odcinek już dziś o godz. 21:30 do TVN!

23.11.2020Totalne remonty Szelągowskiej

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×