metamorfozy gwiazd

"Milionerzy". Hubert Urbański kiedyś i dziś. Pamiętasz, jak wyglądał na początku kariery? Eksperymentował z fryzurami i zarostem, ale nigdy z modą

Hubert Urbański - srebrne włosy, doskonale skrojona marynarka i zero zarostu. Tak większość kojarzy prowadzącego teleturniej "Milionerzy". Hubert Urbański, choć od zawsze przejawiał słabość do klasycznej mody męskiej, ma na koncie wiele eksperymentów ze swoim wizerunkiem. Niegdyś nosił bujną brodę! W galerii publikujemy wyjątkowe archiwalne zdjęcia Huberta Urbańskiego z początków kariery. Zobacz, jak się zmienił!

30.09.2022Milionerzy

"Top Model 11". Metamorfozy uczestników. Jak się zmienili? Łzy, niepewność i zachwyt. Nie każdy był zadowolony! Odpadła Karolina Kuracińska!

Za nami kolejny odcinek 11. sezonu programu TVN "Top Model". Metamorfozy przerażają uczestników, ale najbardziej ciekawią widzów. Jak zawsze nie wszystkim efekty prac fryzjerów i stylistów przypadły do gustu. Była niepewność, było zaskoczenie, łzy, radykalne cięcia i... przedłużenia! Słowem - oj, działo się! Kto odpadł?

28.09.2022Top Model

"Na dobre i na złe". Lata mijają, a ona nadal zachwyca młodzieńczą urodą. Katarzyna Bujawiewicz kończy 50 lat. Jak się zmieniła?

Katarzyna Bujakiewicz jest znana widzom m.in. z roli pielęgniarki Marty z "Na dobre i na złe" i Mariolki z "Magdy M.". Aktorka dziś bardziej jest znana ze sceny teatralnej niż ze szklanego ekranu. Pomimo upływu lat, można odnieść wrażenie, że wcale się nie zmienia. Pochodząca z Poznania Bujakiewicz kończy właśnie 50 lat. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dzisiaj? Co u niej słychać?

28.09.2022Na dobre i na złe

Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

23.09.2022Polsat News

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska mocno skróciła włosy. Viki Gabor została blondynką?

Kobiety kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. A jednym z elementów, który wyjątkowo bardzo potrafi zmienić wizerunek każdej z nich, są włosy. Także celebrytki od czasu do czasu chcą się pokazać w innej odsłonie. W ostatnim czasie zmian w wyglądzie dokonały Małgorzata Tomaszewska i Viki Gabor - a przynajmniej tak sugerowały w mediach społecznościowych. Które gwiazdy przeszły najbardziej spektakularne metamorfozy?

23.09.2022Ranking

"Wspaniałe stulecie". Tak dziś wygląda Halit Ergenç. Niezapomniany Sulejman Wspaniały ma dziś 52 lata. Czas się go nie ima!

Halit Ergenç to słynny Sulejman ze "Wspaniałego stulecia" - serialu, który zapoczątkował w Polsce i na całym świecie boom na tureckie seriale. Kilka miesięcy temu kultowa produkcja powróciła na antenę TVP. Co dziś słychać u przystojnego Turka? Mimo upływu lat, Halit Ergenç nadal jest jednym z najgorętszych nazwisk w tureckim show-biznesie

22.09.2022Wspaniałe stulecie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×