metamorfozy gwiazd

„Malanowski i Partnerzy”. Co dziś słychać u detektywów Bronisława Malanowskiego? Tak wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego

„Malanowski i Partnerzy” to serial, który choć zakończono w 2016 r., niezmiennie przyciąga przed odbiorniki miliony widzów. Nic dziwnego - to po dziś dzień jeden z najpopularniejszych seriali detektywistycznych! Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają i co robią odtwórcy ról serialowych detektywów. Okazuje się, że cześć z nich świetnie sobie radzi, a ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód.

23.11.2022Malanowski i Partnerzy

„40 kontra 20”. Dżoana Maloney telewizyjny debiut ma już dawno za sobą! Niegdyś chwaliła się bajkowym życiem w Kalifornii w programie „Żony Hollywood”

W listopadzie na antenie TVN 7 wystartował 2. sezon programu „40 kontra 20”. Poznaliśmy już dwóch mężczyzn oraz dziesięć kobiet, które starają się o ich względy. Jedną z nich jest niegdysiejsza bohaterka programu „Żony Hollywood”, czyli Dżoana Maloney! Mocno się zmieniła od debiutu w rozrywkowym programie polskiej telewizji?

22.11.202240 kontra 20

„Klan”. Dorota Lubicz bez habitu wygląda zgoła inaczej! Poznajcie prawdziwe oblicze Agnieszki Wosińskiej. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Agnieszka Wosińska to dla wielu nikt inny, jak Dorota Lubicz z kultowej dziś telenoweli „Klan”. Jej dorobek filmowy to jednak znacznie więcej, niż postać zakonnicy! Grała m.in. w serialu „Diagnoza”, „Moje córki krowy”, „Belfer 2” czy „Zabawa, zabawa”. Oglądać ją można także w serialu „Papiery na szczęście”. Jak wygląda Agnieszka Wosińska dziś, która w wyobraźni większości widzów zawsze ma na sobie szary habit?

13.11.2022Klan

Paulina Smaszcz kiedyś i dziś. Tak się zmieniała była żona Macieja Kurzajewskiego! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Paulina Smaszcz od kilku tygodni jest na ustach wszystkich za sprawą medialnej burzy, którą poniekąd sama wywołała - i którą podtrzymuje, nie gryząc się w język. Niegdysiejsza współprowadząca „Pytanie na śniadanie” dziś jest coachem, trenerką i prowadzi różne szkolenia. Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako modelka. Zobaczcie, jak się zmieniała na przestrzeni lat Paulina Smaszcz!

13.11.2022Pytanie na śniadanie

„Chrzciny”. Katarzyna Figura przeszła spektakularną metamorfozę. Po słynnej seksbombie nie ma ani śladu! „Pokazuje, jak wielki drzemie w niej talent do ról dramatycznych”

Katarzyna Figura - tej aktorki nie trzeba przedstawiać. Jednocześnie od lat ma ona przypiętą łatkę seksbomby, która rozpalała wyobraźnię kilku pokoleń. W listopadzie na ekrany kin wejdzie nowy film, w którym wciela się w główną rolę - „Chrzciny”. Na potrzeby roli kompletnie zmieniła swój wygląd, a krytycy nie mogą się jej nachwalić. - Pokazuje, jak wielki drzemie w niej talent do ról dramatycznych. To zdumiewająca metamorfoza! - mówi wprost krytyk Łukasz Adamski.

07.11.2022Chrzciny

"Rolnik szuka żony 4". Małgosia Borysewicz już tak nie wygląda. Rolniczka zdecydowała się na radykalną zmianę!

Małgosia Borysewicz to jedna z ikon programu "Rolnik szuka żony". Wiele kobiet, które zdecydowało się na zgłoszenie do programu, inspirowało się historią rolniczki, która w randkowym show TVP znalazła miłość. Widzowie do dzisiaj uwielbiają Małgorzatę Borysewicz, a ta właśnie zaprezentowała w sieci swoje nowe oblicze. Rolniczka zdecydowała się na radykalną zmianę!

27.10.2022Rolnik szuka żony

"Leśniczówka". Katarzyna Pakosińska kiedyś i dziś. Od dekad zaraża śmiechem i wywołuje uśmiech na buzi! Zobacz, jak się zmieniała

Katarzyna Pakosińska od dekad zaraża śmiechem i wywołuje uśmiech wśród widzów. Nic dziwnego, że aktorka i artystka kabaretowa cieszy się ogromną sympatią! Obecna na scenie od przeszło trzech dekad, w 2022 r. świętuje również dwa jubileusze - okrągłe 50. urodziny i 30 lat w branży. Zobacz, jak się zmieniała jedna z najsympatyczniejszych polskich artystek kabaretowych!

24.10.2022Leśniczówka

"Jeden z dziesięciu". Jak kiedyś wyglądał Tadeusz Sznuk? Pokazujemy, jak przez lata zmieniała się żywa legenda Telewizji Polskiej. Kadry z jego młodości robią ogromne wrażenie!

Tadeusz Sznuk od dekad uchodzi za jedną z najbardziej poważanych osobistości telewizyjnych w Polsce. Słynny prezenter jak ognia unika skandali i medialnego szumu wokół swojej osoby, a klasa i maniery od dziesięcioleci uchodzą za jego znaki rozpoznawcze. Pokazujemy, jak gospodarz "Jeden z dziesięciu" wyglądał w młodości i na początku swojej kariery w TVP. Bardzo się zmienił?

23.10.2022Jeden z dziesięciu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×