"Miałam chwilę zwątpienia w siebie"

Wyznaje Cichopek w "Vivie".

Multimedia

Aktorka opowiedziała o tym, jak się czuła po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami". Gdy razem z Hakielem wydali książkę i płyty pojawiły się zarzuty, że wszystko robią dla pieniędzy. Katarzyna poczuła się atakowana i wycofała się.

"Z początku myślałam: Mam swoje pięć minut. Powinnam je mądrze wykorzystać. Potem pojawiła się krytyka. Uwierzyłam innym, że może przesadzam, że co za dużo, to nie zdrowo. Miałam chwilę zwątpienia w siebie. Straciłam trochę poczucie własnej wartości. Miałam mętlik w głowie. Dziś już wiem, że raz cię kochają, a raz nienawidzą"- mówi.

Kasia przyznaje, że zawsze była podatna na wpływy i naiwna. "Wszystko brałam do siebie. Moją wartość wyznaczały media. Jeśli napisały: "Kaśka jest świetna", myślałam: Kurczę, Kaśka jest świetna. Jak napisały: "Cichopek do bani", myślałam: Może to prawda?"- wyznaje.

Jak sama przyznaje, teraz nauczyła się bronić swoich racji. Stała się bardziej asertywna i i pewna siebie. Jej 5 minut nadal trwa. Czy wykorzysta je umiejętnie?

Czytaj także: "Każdy występ w telewizji traktuję jak ostatni" Cichopek i Kałamaga na szkoleniu! Cichopek musi znaleźć sponsora!

Komentarze

Skomentuj
  • maja (gość)

    Ewo-ocena siebie nie polega na samokrytyce.

    24.03.2010 07:27
  • ewa (gość)

    Widać nie masz zdania własnego , skoro sama nie potrafisz ocenic siebie , jak i w mediach , samokrytyka czasem potrzebna dla własnej wartości !!!!!!

    23.03.2010 23:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×