"Miasteczko South Park". 25. sezon kultowej animacji na Comedy Central! Co tym razem spotka Kyle'a, Stana, Kenny'ego i Cartmana?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Miasteczko South Park". Kultowa animacja powraca! W poniedziałek 7 lutego o godz. 00:30 na Comedy Central zadebiutuje wyczekiwany, jubileuszowy sezon kultowego serialu animowanego „Miasteczko South Park”!

Multimedia

"Miasteczko South Park" sezon 25 - PREMIERA W PONIEZIAŁEK, 7 LUTEGO, O GODZINIE 00:30, NA ANTENIE COMEDY CENTRAL

Widzowie Comedy Central poznali Kyle'a, Stana, Kenny'ego i Cartmana już 25 lat temu. Od tamtej pory stacja wyemitowała ponad 523 miliardy minut serialu! Jego jubileuszowy sezon przyniesie jeszcze więcej niesamowitych historii, groteskowego humoru i głębokich morałów. W oczekiwaniu na nowe odcinki, bohaterowie produkcji ślą swoim fanom kolejne ważne przesłanie: Wiecie, czegoś się dzisiaj nauczyliśmy… Cierpliwość popłaca!

Cartman, Kenny, Kyle i Stan też przeżyją pandemię koronawirusa! Zobaczcie zwiastun covidowego odcinka specjalnego!Zobacz więcej

Nowa, 25. seria „Miasteczka South Park” wystartuje 7 lutego o godz. 00:30 na kanale Comedy Central. Premierowe odcinki serialu będzie można zobaczyć w lutym i marcu, kolejno 7, 14 i 21 dnia danego miesiąca, zawsze 30 minut po północy. Będą one również dostępne na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

Co przyniesie pierwszy odcinek nowego sezonu pt. „Pajama Day”? Uczniowie czwartej klasy poniosą dotkliwą karę za swoje nieodpowiednie zachowanie. Ani Dyrektor PP, ani dzieciaki nie będą miały zamiaru ustąpić! Jak zakończy się ta historia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×