miasteczko twin peaks

"Miasteczko Twin Peaks". Ciekawostki o jednym z najbardziej tajemniczych seriali wszech czasów! [GALERIA]

"Miasteczko Twin Peaks" to jeden z tych seriali, które określić można mianem nieśmiertelnych. Był tak niezwykły i tak różniący się od wszystkich innych produkcji, że na długo zapadał w pamięć i szybko zyskał status serialu kultowego. Czy jest coś, czego nie wiesz o "Twin Peaks"? Oto ciekawostki o jednym z najbardziej tajemniczych seriali wszech czasów!

08.04.2020Twin Peaks

"Miasteczko Twin Peaks". Serial, który jednak się zestarzał? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po 25 latach telewidzowie powrócą do Miasteczka Twin Peaks, miejsca (i serialu), które w pewnym stopniu zrewolucjonizowało dzisiejszą telewizję. Jak na początek lat 90-tych David Lynch odważył się wykorzystać scenariusz, który w tamtym okresie miał szansę sprawdzić się co najwyżej na dużym ekranie. I udało mu się wyprzedzić czasy. Owszem, ze swoim dziełem nie trafił tak do końca w gusta ówczesnych widzów, ale dał świetną podkładkę pod późniejsze hity telewizji. Mówiąc wprost, wytyczył nowe ścieżki, które dziś są w świecie seriali czymś absolutnie normalnym. A skoro o „dziś” mowa, to czy ten legendarny serial można dziś oglądać z taką samą uwagą, jak 25 lat wcześniej?

22.05.2017Miasteczko Twin Peaks

"Twin Peaks" 2017. Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie! [DATY, NAZWISKA, PRZEWIDYWANIA]

Premiera 3. sezonu "Twin Peaks" tuż tuż. Nowa odsłona kultowego serialu Davida Lyncha zadebiutuje w HBO już 22 maja. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was serialowy niezbędnik, w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące nowego "Twin Peaks". Jak doszło do powstania 3. sezonu kultowej produkcji? Czego możemy się po nim spodziewać? Czy powstanie 4. sezon? Sprawdź już teraz!

19.05.2017Twin Peaks

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×