"Miasto kobiet". Marcin Hakiel przyznał, że został porzucony przez Katarzynę Cichopek! Pierwszy wywiad po rozstaniu z emisją w TVN Style!

Rozstanie Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek wstrząsnęło polskim show biznesem. Para, która przez 17 wspólnych lat wyglądała na zgodną, rozstała się praktycznie z dnia na dzień, nie wyjawiając żadnych szczegółów. Od tego czasu, Marcin Hakiel zrobił się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a teraz zgodził się udzielić pierwszego wywiadu po rozstaniu stacji TVN Style, gdzie opowie o tym, jak został porzucony przez gwiazdę "M jak miłość".

Multimedia

"Miasto kobiet" - w niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 12:30 i 22:15 na antenie TVN Style

Marcin Hakiel pojawi się w programie "Miasto kobiet". Choreograf i tancerz opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez wiele lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość "Miasta kobiet" zdradzi nam co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo.

Pokazali żartobliwe nagranie, a internauci są bezlitośni! "Hakiel niestrawności dostał, jak oglądał"Zobacz więcej

W programie pojawi się również Ane Piżl, która od 18 lat działa na rzecz równości. Regularnie bierze udział w projektach promujących tolerancję, równość małżeńską i widzialność osób LGBT+ w przestrzeni publicznej. Prywatnie od 7 lat jest żoną. Swoje imię zmieniła na neutralne płciowo Ane, bo w jej idealnym świecie orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia. Bohaterka tej rozmowy przyjeżdża do nas prosto z Hiszpanii, gdzie od kilku miesięcy buduje swoje życie na nowo. Uciekła z Polski, gdzie spotkała się z brakiem tolerancji i akceptacji jej "inności".

W "Mieście kobiet" nie zabraknie też tematów dla mam! Gościnie opowiedzą o tym jak nauczyć się odpuszczać oraz co zrobić, żeby w natłoku artykułów, matczynych rozmów i mody na zaangażowane macierzyństwo zadbać o siebie. W programie pojawią się dwie niesamowite mamy! Agnieszka Stefaniuk, mama siedmiorga dzieci, instagramerka, autorka poradnika "Jak to ogarnąć?" oraz Joanna Mokosa Rykalska, mama dwójki dzieci, autorka bloga i książki pt. "Matka siedzi z tyłu".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Pranie publiczne brudów jest wstrętne.Zaczynam ją rozumieć dlaczego odeszła.

    27.04.2022 09:34
  • Tamara (gość)

    Marcin,nauczyłes Kaske wywijac w tańcu z gwiazdami i wywinela Ci numer z K.Moze ta pani Ola pomoże Ci wybrnąć z tej sytuacji bo to mądra Kobietka,dobrze wychowana przez wspaniałych rodziców i ma fajnego męża.

    22.04.2022 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×