miasto kobiet

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Małgorzata Ohme gościła ostatnio w programie "Miasto Kobiet". Prezenterka w rozmowie z gospodyniami programu, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz poruszyła wątek swojej mamy, Beaty Sułowskiej, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą. W pewnym momencie Małgorzata Ohme nie była w stanie opanować swoich emocji.

22.05.2022Dzień Dobry TVN

"Miasto kobiet". Marcin Hakiel zareagował na krytykę wywiadu, w którym opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Padły zdecydowane słowa!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w tym roku. To temat, który nie schodzi ze stron prasy kolorowej oraz portali internetowych. Teraz Marcin Hakiel odniósł się do krytyki wywiadu, w którym opowiedział o końcu swojego związku. Padły zdecydowane słowa!

03.05.2022Miasto kobiet

"Miasto kobiet". Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki. Oberwało jej się za wywiad z Marcinem Hakielem. "Nie mogę brać odpowiedzialności za to, co mówią goście"

Nie milkną echa głośnego wywiadu, którego Marcin Hakiel udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet". Dziennikarka musi się teraz gęsto tłumaczyć. Kwaśniewska przyznała, że nie spodziewała się po tancerzu takiej wylewności. Nie może jednak brać odpowiedzialności za to, co mówią goście.

30.04.2022Miasto kobiet

"Miasto kobiet". Marcin Hakiel otwiera się na temat rozstania. Katarzyna Cichopek poprosiła go o wolność. "Okazało się, że ta wolność ma imię"

Marcin Hakiel zdecydował się otworzyć na temat rozstania z Katarzyną Cichopek. Tancerz wystąpił w programie "Miasto kobiet". W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zdradził szczegóły swojej rodzinnej sytuacji. W pewnym momencie żona poprosiła go o więcej wolności. Potem zrozumiał, że ta przestrzeń jest prawdziwym człowiekiem.

24.04.2022Miasto kobiet

"Miasto kobiet". Marcin Hakiel przyznał, że został porzucony przez Katarzynę Cichopek! Pierwszy wywiad po rozstaniu z emisją w TVN Style!

Rozstanie Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek wstrząsnęło polskim show biznesem. Para, która przez 17 wspólnych lat wyglądała na zgodną, rozstała się praktycznie z dnia na dzień, nie wyjawiając żadnych szczegółów. Od tego czasu, Marcin Hakiel zrobił się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a teraz zgodził się udzielić pierwszego wywiadu po rozstaniu stacji TVN Style, gdzie opowie o tym, jak został porzucony przez gwiazdę "M jak miłość".

21.04.2022Miasto kobiet

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×