miauczat

Wiktoria Gąsiewska w programie "MiauCzat" o miłości do Adama i reklamowaniu wszystkiego! Wbiła szpilę koleżankom po fachu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gościem 6. odcinka programu "MiauCzat" była zwyciężczyni 1. polskiej edycji "Dance, Dance, Dance" Wiktoria Gąsiewska. Aktorka w towarzystwie słodkich kociaków odpowiadała na pytania widzów i redakcji serwisu Telemagazyn.pl. W programie opowiedziała m.in. o miłości do Adama Zdrójkowskiego. Urocze kociaki skłoniły również młodą aktorkę do refleksji na temat gwiazd w reklamach. Dlaczego Wiktoria Gąsiewska, mimo ogromnej popularności wciąż nie reklamuje wszystkiego? Odpowiedź znajdziecie oglądając "MiauCzat" z Wiktorią Gąsiewską w roli głównej!

21.04.2019MiauCzat

Kasia Dziurska w programie "MiauCzat" o bolesnej historii z dzieciństwa i Ewie Chodakowskiej w "Dance, Dance, Dance". Powinna oceniać taniec?

Kasia Dziurska - mistrzyni fitness i uczestniczka "Dance, Dance, Dance" była gościem 3. odcinka programu "MiauCzat". W kocim show opowiedziała m.in. jak udział w tanecznym show wpłynął na jej związek z Emilianem Gankowskim. Dziurska zdradziła też co sądzi o Ewie Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej oraz ujawniła, jak najłatwiej sprawić jej przyjemność! Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

19.04.2019MiauCzat

Patrycja Wieja w programie "MiauCzat"! Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w nowej edycji "Big Brothera"?!

To już ostatni odcinek 1. sezonu programu "MiauCzat". Jesienno-zimową transzę naszego słodkiego formatu zamyka Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni 1. edycji "Projekt Lady". Ile zawdzięcza show TVN? Czy zgodziłaby się zastąpić Małgorzatę Rozenek-Majdan w roli prowadzącej i czy wystąpi w najnowszej edycji "Big Brothera"? Zobaczcie, co Patrycja Wieja zdradziła słodkim kociakom w programie "MiauCzat".

04.01.2019MiauCzat

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×