Michael Douglas bez Catherine Zeta-Jones na Złotych Globach

Michael Douglas odebrał nagrodę i świętował swój sukces bez żony.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CATHERINE ZETA-JONES I MICHEAL DOULAS ZNÓW RAZEM! MICHAEL DOUGLAS I CATHERINE ZETA JONES WRÓCILI DO SIEBIE?

Catherine Zeta-Jones nie towarzyszyła mężowi na gali rozdania Złotych Globów. Było to spore zaskoczenie, bo po okresie separacji Zeta-Jones i Michael Douglas znów są razem. Nie wiadomo, co było powodem nieobecności aktorki, bo - na pozór - między małżonkami wszystko układa się poprawnie. Obierając swoją nagrodę za rolę w "Behind the Candelabra" ("Wielki Liberace"), Douglas podziękował swojej rodzinie. - Catherine, Carys, Cameron and Dylan… all my love - powiedział Michael Douglas.

CZYTAJ TAKŻE: ZŁOTE GLOBY 2014! GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE! [ZDJĘCIA+WIDEO] ZOBACZ ZDJĘCIA ZZA KULIS ZŁOTYCH GLOBÓW 2014! [GALERIA]

Catherine Zeta-Jones nie towarzyszyła mężowi ani na czerwonym dywanie, ani na gali. Nie było jej także obok niego podczas przyjęcia w Beverly Hilton, które odbyło się po rozdaniu Złotych Globów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×