Michael Jackson był ćpunem?

Człowiek, który był w najbliższym otoczeniu króla muzyki pop, nie żywi sentymentu do swojego byłego pracodawcy...

Adrian McManus był jednym z najbliższych opiekunów Michaela Jacksona. Jak zapewnił brytyjską gazetę "Sunday Mirror", gwiazdor był dwukrotnie bliski śmierci po przedawkowaniu leków.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAEL JACKSON KORZYSTAŁ Z POMOCY GINEKOLOGA! NIE PYTAJCIE, KTO JEST OJCEM DZIECI MICHAELA JACKSONA...

- Kiedyś zapukałem do drzwi, lecz on nie odpowiadał. Zdecydowałem się wejść, by posprzątać w pokoju. Okazało się, że Michael leżał w łóżku i na nic nie reagował. Próbowałem go zagadać, ale to nie odnosiło skutku - nie reagował! Podszedłem i zobaczyłem: oczy miał zamknięte i nie oddychał. Przeraziłem się, bo myślałem, że nie żyje. Dopiero po jakimś czasie, kiedy krzyczałem do niego, ocknął się - opowiedział gazecie Adrian McManus.

Podobnie wyglądało spotkanie kilka tygodni później nad basenem.

- Zastanawiałem się, dlaczego nikt nie zwraca uwagi na takie wydarzenia. Przecież to były dopiero lata 90.! On już wtedy był nie tyle gwiazdorem, co zwykłym ćpunem! Dla mnie wspomnienia z pracy w jego posiadłości Neverland to koszmar - zapewnia były służący Michaela Jacksona.

Komentarze

Skomentuj
  • Animowy. Nadawca. (gość)

    Michael. Nie. Był. ślubem. to. tylko. głupie. ludzie. tak. myslo

    07.11.2018 18:08
  • n. (gość)

    Adrian McManus to przede wszystkim kobieta drogi telemagazynie, była pokojówka i już raz zeznawała w sądzie kłamstwa, które zostały jej udowodnione.Wtedy twierdziła, że Michael molestował dzieci.Później biegała do gazet z ciekawszymi opowieściami, które rosły w zależności od ceny oferowanej przez tabloit.Jak widać jej nie wyszło i próbuje znowu.Ciekawe, za co się mści??odrzucona miłość czy dla kasy i sławy przez 5 min?Swoją drogą to ja dziękuję za takich lojalnych pracowników.

    01.05.2013 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×