Michael Jackson wydał 35 milionów dolarów na uciszenie molestowanych chłopców!

"People" twierdzi, że dotarło do tajnych akt FBI. Jeśli to prawda, materiały są naprawdę szokujące.

Przed kilkoma laty Hollywood wstrząsnęła afera Anthony`ego Pellicano - detektywa nielegalnie śledzącego gwiazdy. Kiedy został zatrzymany, w ręce policji wpadło jego archiwum - w tym materiały dotyczące Michaela Jacksona. Wynika z nich, że w muzyk wydał 35 milionów dolarów, by wyciszyć afery związane z molestowaniem przez niego chłopców. Nie były to sporadyczne przypadki - chodzi o co najmniej 24 osoby, które były ofiarami Jacksona na przestrzeni 15 lat!

CZYTAJ TAKŻE: JACKSOB "ZE ŁZAMI W OCZACH PROSIŁ O ZORGANIZOWANIU MU KONCERTÓW" CHOREOGRAF OSKARŻA MICHAELA JACKSONA O MOLESTOWANIE!

FBI dysponuje ponoć tysiącami dokumentów: raportów prywatnych detektywów, zapisami rozmów telefonicznych i godzinami nagrań.

"Znajduje się z nich relacja członka domowej ekipy Jacksona, który opisywał, jak piosenkarz obmacywał słynną dziecięcą gwiazdę, innego chłopca molestował podczas wspólnego oglądania filmu pornograficznego oraz głaskał genitalia trzeciego podczas seansu w prywatnym kinie gwiazdora" - zapewnia brytyjska wersja "People".

"W tym czasie matka jednego z chłopców siedziała trzy rzędy przed nimi i zupełnie nie orientowała się w tym, co dzieje się na jej plecami" - zapewnia magazyn.

Wśród 17 poszkodowanych, znajdują się nazwiska pięciu młodych aktorów oraz dwóch tancerzy.

Co ciekawe, materiały potwierdzają zarzuty Wade`a Robsona, który zapewniał, że pierwszy raz uprawiał seks z piosenkarzem, kiedy ledwie skończył 7 lat!

Materiały Pellicano utajnił sam Michael Jackson, który zapłacił detektywowi masę pieniędzy, "by żadne trupy nie wypadły z jego szafy"... CZYTAJ TAKŻE: DŁUGI MICHAELA JACKSONA PRAWIE SPŁACONE MICHAEL JACKSON ŚPIEWA ZZA GROBU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×