Michał Cholewiński zaliczył wpadkę! Nie wiedział, że jest na wizji. Joanna Racewicz próbowała ratować sytuację

Wpadki są nieodłącznym elementem pracy dziennikarzy i prezenterów wchodzących na żywo. Media rozpisują się teraz o Michale Cholewińskim, który na antenie Polsatu popełnił gafę. Śmiechu nie mogła powstrzymać Joanna Racewicz. Zobaczcie, co wydarzyło się w programie "Nowy dzień".

Multimedia

Michał Cholewiński zaliczył wpadkę

Michał Cholewiński to popularny dziennikarz, który z telewizją Polsat związany jest od czerwca br. Wcześniej pracował w TVP, gdzie prowadził m.in. "Teleexpress", "Teleexpress Extra" w TVP Info oraz "Dzień dobry, Polsko!". W latach 2006-2014 pracował w TVN24. W 2021 r. Michał Cholewiński jest obecnie gospodarzem programu "Nowy dzień". Ostatnio zrobiło się o nim głośno, a to wszystko za sprawą zabawnej wpadki.

Jak Joanna Racewicz zmieniła się od początków swojej kariery? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Michał Cholewiński przygotowując się do wejścia na antenę, czytał informacje, które lada moment miał zaprezentować widzom. Jedną z nich skomentował będą już na wizji. Oto, co powiedział Michał Cholewiński:

Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. K***a, to w kategoriach planety

Joanna Racewicz, która współprowadziła z Cholewińskim program, z trudem powstrzymała śmiech. -Jesteśmy już na antenie, u nas teraz... - tak prezenterka próbowała wybrnąć z całej sytuacji.

Udało się? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Nowy Dzień z Polsat News"

To poranne pasmo Polsat News emitowane codziennie, od poniedziałku do piątku oraz w niedziele w godz. 6:00-9:00, a w soboty od godz. 6:00 do godz. 11:00. „Nowy Dzień z Polsat News” widzowie mogą również oglądać w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×