michał czernecki

"Skołowani". Powstaje polska wersja francuskiego hitu. Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w rolach głównych

Wystartowały zdjęcia do filmu „Skołowani” – polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. „Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Premiera filmu planowana jest na 2023 rok.

26.08.2022Skołowani

"Wojenne dzewczyny". Michał Czernecki pochwalił się rodziną na najnowszej premierze filmowej. Jak zaprezentowali się żona i syn aktora? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

Michał Czernecki należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Znany jest on nie tylko ze swoich aktorskich kreacji, ale również z przywiązania do rodziny. Aktor postanowił zabrać najbliższych na najnowszą premierę filmu ze swoim udziałem. Jak zaprezentowali się żona i syn Michała Czerneckiego? Publikujemy zdjęcia z premiery!

04.08.2022Wojenne dziewczyny

"Mental". Polski serial bez cenzury o problemach zdrowia psychicznego młodych! Produkcja już online w Polsat Box Go

"Mental" porusza niezwykle ważny i bardzo aktualny temat problemów zdrowia psychicznego. To odważnie pokazane, prosto z mostu i bez cenzury, historie czwórki bohaterów u progu dorosłości, których drogi krzyżują się na oddziale szpitala psychiatrycznego. Serial omawia problemy depresji, uzależnień, schizofrenii oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych, które w świetle najnowszych danych dotykają ogromną liczbę młodych osób w Polsce i na świecie.

06.02.2022Mental

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×