michał koterski

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Od razu widać, że w luksusowym apartamencie gwiazdora jego synkowi niczego nie brakuje!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Obecnie jest związany z modelką Marcelą Leszczak, z którą ma synka Fryderyka. Na łamach swoim mediów społecznościowych Misiek Koterski chętnie chwali się swoim życiem rodzinnym, a także wnętrzem luksusowego apartamentu, który obecnie zamieszkuje. Patrząc na te zdjęcia trzeba przyznać, że małemu Fryderykowi niczego nie brakuje!

27.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Misiek Koterski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Kiedyś wyśmiewany, dziś świeci przykładem. Zobacz, jak zmienił się styl gwiazdy!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, od lat jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Dziś pozując na ściankach ze swoją piękną partnerką Marcelą Leszczak, gwiazdor robi to z szykiem i klasą, a jego kreacje mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak kiedyś było zupełnie inaczej. Aktor niejednokrotnie musiał się zmagać z krytyką, a niekiedy wręcz z wyśmiewaniem się z jego garderoby. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się styl Miśka Koterskiego!

29.04.2022Pierwsza miłość

"Gierek". Michał Koterski zachwyci w roli swojego życia? Film o I sekretarzu KC PZPR wkrótce w kinach!

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

18.01.2022Gierek

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×