Michał Malitowski: Finalistki "Tańca z Gwiazdami" z powodzeniem podbiłyby Azję

Michał Malitowski, juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod wrażeniem obu finalistek tanecznego show – Ani Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz.

Multimedia

  • Ania jest świetna technicznie i patrząc na dotychczasowe wyniki - najlepiej opanowała sztukę tańca. Agnieszka ma za to charyzmę i energię, której może pozazdrościć jej niejedna zawodowa tancerka - stwierdził Michał Malitowski.

CZYTAJ TAKŻE: ANIA WYSZKONI I AGNIESZKA SIENKIEWICZ ĆWICZĄ PRZED FINAŁEM "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [WIDEO] CO WYDARZY SIĘ PODCZAS FINAŁU "TAŃCA Z GWIAZDAMI"?

Juror, który podbił Azję, ma tam szkołę i miliony wiernych fanów dodaje: - Co roku mam swoje 3- miesięczne tournee po Azji i jestem pewien, że gdyby Agnieszka i Ania chciały w nim gościnnie wystąpić zdobyłyby serca miłośników tańca tamtego regionu. Najbardziej cenią oni pasję, zaangażowanie i artyzm, który łączy perfekcyjną technikę i to coś ulotnego co przemienia ten sport w sztukę. Obie Panie to mają choć w różnych proporcjach. Wyboru widzom nie zazdroszczę, za to widowiskową rywalizację gwarantuje! – kończy Malitowski.

Finał "Tańca z Gwiazdami" już w najbliższy piątek o 20.00 w Polsacie !

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×