Michał Piróg: Dużo młodych ludzi zazdrości, że mam taką otwartą mamę [WIDEO]

Młodzi ludzie zazdroszczą mi, że mam tak otwartą mamę – przyznaje Michał Piróg. Tancerz podkreśla, że ceni swoją matkę za to, że jest tolerancyjna, nie wstydzi się mówić o jego orientacji seksualnej i nie potępia go.

Multimedia

Niedawno ukazał się wywiad, w którym obydwoje zdradzają pikantne szczegóły z prywatnego życia tancerza. Piróg zaznacza, że wywiad został pozytywnie odebrany, zwłaszcza przez młodych ludzi, którzy nie znajdują akceptacji u swoich rodziców.

CZYTAJ TAKŻE: KTO POBIŁ MICHAŁA PIROGA?! MICHAŁ PIRÓG NIE PRZEJDZIE DO POLSATU!

Bardzo dużo pozytywnych głosów. Widzę, że mama podbija serca i zyskuje dużo sympatii. Dużo młodych ludzi zazdrości, że mam taką otwartą mamę. Mama przeszła przy mnie niezłą szkołę, to trwa już kilka lat, więc miała czas, żeby do tego przywyknąć i gdzieś się nastawić na taką ewentualność, że tak może b yć. Ale sądzę, że każda matka, która kocha swoje dzieci, po jakimś czasie będzie jak lwica stała obok swoich pociech i będzie wsparciem – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Piróg, tancerz.

Michał Piróg podziwia swoją mamę za otwartość i wie, że zawsze może na nią liczyć. Zdaniem tancerza wszyscy rodzice osób homoseksualnych powinni być tak tolerancyjni i wyrozumiali jak jego bliscy.

Czasami w emocjach rodzice się odwracają od swoich dzieci za coś, za co te dzieci nie ponoszą winy. Tak się rodzimy i życzyłbym rozwagi. Jeżeli kogoś kochasz i ten ktoś jest dobrym człowiekiem, to ważny jest szacunek. To, jaką masz orientację seksualną, kolor skóry, wyznanie, naprawdę nie jest ważne. Życzyłbym innym rodzicom, żeby to zrozumieli i żeby nie było za późno. Bo czasami jak się powie „a”, to już później nie ma powrotu – mówi Michał Piróg.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG NAPISAŁ AUTOBIOGRAFIĘ: DO DZISIAJ JESTEM SZALEŃCEM [WIDEO] MICHAŁ PIRÓG UJAWNI, KTÓRZY POLITYCY SĄ GEJAMI?

Rodzice Michała Piróga podejrzewali, że syn ma skłonności homoseksualne, ale nie namawiali go do zwierzeń. Pierwsza rozmowa na ten temat miała miejsce dopiero wtedy, gdy tancerz został przyłapany przez matkę w niedwuznacznej sytuacji z kolegą. Choć na początku bliskim trudno było zaakceptować fakt, że syn jest gejem, to nie został przez nich potępiony.

– *Mama nigdy nie chciała udzielać wywiadów. Kiedyś jednak sama zadzwoniła i zapytała, czy jestem w stanie coś zrobić, żeby ktoś ją wysłuchał, bo jej się bardzo nie podobały słowa, które zostały powiedziane na temat rodziców osób homoseksualnych, że wszyscy ci rodzice się wstydzą za swoje dzieci i najchętniej by ich nie mieli. Moją mamę to strasznie zabolało i wtedy powiedziała: „trudno, mówiłam, że nie chcę, teraz chcę, musisz mi to załatwić”. I poszliśmy razem do programu* – opowiada Michał Piróg.

W kwietniu ukazała się autobiografia „Chcę żyć”, w której tancerz szczerze opowiada o swoim życiu prywatnym i ujawnia skłonności homoseksualne znanych osób.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×