Michał Piróg opowiada, jak poznał swojego chłopaka

Michał Piróg niedawno zaczął spotykać się kolejnym partnerem. Panowie są w szczęśliwym związku.

Michał Piróg, który niedawno wyznał, że jest w szczęśliwym związku, nadal oficjalnie nie potwierdził tożsamości swojego ukochanego. Ostrożność tłumaczy faktem, że jego partner jest również związany z branżą medialną i w związku z tym nie chcą się afiszować, by uniknąć podejrzeń o robienie kariery dzięki życiu prywatnemu.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG BRONI RIHANNĘ MICHAŁ PIRÓG "POJECHAŁ" PO GRYCANKACH

- Nie mam potrzeby trzymania się za ręce. Chociaż nie unikam dotyku, objęcia się, przytulenia. Tylko musi to być w miejscu, o którym wiesz, że możesz sobie na to pozwolić. Na Pradze raczej bym nie ryzykował - wyjaśnił Michał Piróg w wywiadzie dla "Vivy".

Opowiedział również o tym, jak się poznali.

 • Dwa lata temu wracaliśmy z knajpy na Chmielnej. Obok przechodziło trzech kolesi - niezbyt sympatyczne osiłki. Jeden z nich nas się uczepił, że jesteśmy we dwóch, więc oczywiście "pedały". Zaczęła się bójka, w pewnym momencie dostałem fangę w nos, zalałem się krwią. To był dzień, w którym poznaliśmy się z moim obecnym partnerem - zdradził Michał Piróg.

CZYTAJ TAKŻE: BOMBY W BLOKU PIRÓGA MICHAŁ PIROG OKRADZIONY!

Komentarze

Skomentuj
 • nie tędy droga (gość)

  Jak sobie pomyślę co oni ze sobą robią gdzie i co sobie "ten tego" i kto komu pierwszy i w co ... to mi się żygać chce, żal i szlg mnie trafia i jeszcze dzieci może zechcą adoptować ...hm ......obrzydlistwo

  20.07.2013 23:41
 • maradix@...

  Gościu, chyba własnego gazu się nawdychałeś! Idż do kościoła przeproś za życzenie komuś śmierci i módl się, byś dostał rozgrzeszenie...

  19.07.2013 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×