Michał Piróg zdradza, czy Mateusz Damięcki jest gejem

Po głośnym wywiadzie Michała Piroga dla "Wprost" wiele osób zaczęło się zastanawiać, którzy ze znanych mężczyzn są gejami.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG UJAWNI, KTÓRZY POLITYCY SĄ GEJAMI?! MICHAŁ PIRÓG O REWELACJACH "FAKTU": MOŻECIE NAPISAĆ, ŻE BZYKNĄŁEM RIHANNĘ

Michał Piróg, który nigdy nie krył się ze swoim homoseksualizmem, udzielił szokującego wywiadu, w którym ujawnił, że wielu czołowych polityków jest gejami, choć nie chcą się do tego przyznać. Sam Piróg zdecydował się napisać autobiografię, w której wspominał o swoich związkach z innymi mężczyznami obecnymi w show biznesie, co wywołało szereg spekulacji, o kogo może chodzić. Wśród domniemanych kochanków tancerza miał być m.in. Mateusz Damięcki.

CZYTAJ TAKŻE: DAWID WOLIŃSKI O STOSUNKACH Z MICHAŁEM PIROGIEM: NIE UPRAWIAM [WIDEO] KTO JEST NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYM GEJEM W POLSCE WG MICHAŁA PIROGA? [WIDEO] - Kolejny absurd, z moją agentką śmieję się z tematu Mateusza Damięckiego, który nie jest gejem. Wiem to, bo był z moją największą przyjaciółką w związku - Michał Piróg zdementował te pogłoski w "Super Expressie".

Komentarze

Skomentuj
  • tfu (gość)

    tfu

    16.04.2014 01:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×