michał piróg

"Top Model 11" odcinek 5. Sesja w stroju Ewy zweryfikowała ambicje uczestników! Klaudia El Dursi wspierała modeli i modelki! Kto odpadł w 5. odcinku programu?

Za nami kolejny odcinek 11. sezonu "Top Model". Tym razem na modeli i modelki czekało jedno z najtrudniejszych wyzwań w karierze - sesja w stroju Ewy! Także sesja na batutach nie należała do najłatwiejszych. Uczestników wspierał szereg znakomitych gości - Klaudia El Dursi, Katarzyna Zillmann, Magdalena Piotrowska i Katarzyna Dąbrowska! Kto poradził sobie najlepiej, a kto najgorzej? Oraz najważniejsze: kto odpadł z 11. edycji "Top Model"? Wszystkie odpowiedzi w tekście!

05.10.2022Top Model

Joanna Krupa zabrała córkę na "Top Model". Mała Asha skradła całe show! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W związku ze zbliżającą się kolejną odsłoną programu "Top Model" zorganizowano imprezę inaugurującą jesienną edycję show TVN. Nie zabrakło na niej gwiazd od lat kojarzonych z programem, w tym Joanny Krupy, która postanowiła zabrać ze sobą swoją córeczkę Ashę. Zobaczcie, jak pociecha modelki zaprezentowała się u boku swojej mamy? Jest materiał na gwiazdę wybiegu?

01.08.2022Top Model

"Top Model". Marzysz o karierze w branży fashion? Ruszyły castingi do 11. edycji programu!

Program "Top Model" wielu uczestnikom otworzył drzwi do kariery na światowych wybiegach. Każdy, kto marzy o pracy w branży fashion i pozowaniu przed obiektywem ma szansę sprawdzić, czy się nadaje i ma do tego talent w programie "Top Model". Stacja TVN właśnie ogłosiła casting do 11. edycji programu, w którym spełniają się marzenia o zaistnieniu w wielkim świecie mody.

04.04.2022Top Model

"Top Model". Olga Król w ogniu krytyki! Nie wie, czym jest pokora? Widzowie oburzeni zachowaniem modelki

W jesiennej ramówce stacji TVN po raz kolejny pojawił się program Top Model. Jest to 10. edycji show, którego uczestnicy spełniają marzenia o pracy w modelingu i show-biznesie. Widzowie mogli zobaczyć już trzy pierwsze odcinki. Po pierwszym zadaniu w Internecie pojawiła się lawina komentarzy krytykujące zachowanie Olgi Król. Co dokładnie wydarzyło się w programie?

16.09.2021Top model

Zero waste. Julia Kamińska, Michał Piróg, Joanna Osyda szerzą chwilową modę na ekologię czy długotrwały ruch na ratunek środowisku?

Obecnie z hasztagiem #zerowaste na Instagramie związane jest 8,2 miliona postów (dane na lipiec 2021). Wśród polskich celebrytów również można zauważyć zainteresowanie tym tematem. Czym właściwie jest zero waste? Czy jest to kolejny trend, który po jakimś czasie zostanie zapomniany? Jakie gwiazdy są zainteresowane tą kwestią? Zobacz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

06.07.2021Rozrywka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×