Michał Szpak o "Rolowaniu": Jak na standardy polskie to jest wysoka jakość!

Michał Szpak uważa, że powszechnie krytykowany teledysk do piosenki Nataszy Urbańskiej "Rolowanie" jest wysokiej jakości i bardzo mu się podoba.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ SZPAK NAGRAŁ EROTYCZNY TANIEC DLA FANKI! [WIDEO] MICHAŁ SZPAK: ZAWSZE Z SIOSTRĄ SKŁADAMY SOBIE ŻYCZENIA W NIEKONWENCJONALNY SPOSÓB [WIDEO]

Michał Szpak, który wielokrotnie szokował swoimi stylizacjami, uważa, że teledysk do piosenki Nataszy Urbańskiej "Rolowanie" jest zupełnie niesłusznie krytykowany. Ponadto, zdaniem piosenkarza, w innym kraju żona Janusza Józefowicza miałaby szansę odnieść oszałamiający sukces.

CZYTAJ TAKŻE: DZIWNA PIOSENKA NATASZY URBAŃSKIEJ. W JAKIM JĘZYKU ŚPIEWA? [WIDEO] JANUSZ JÓZEFOWICZ BRONI "ROLOWANIA" NATASZY URBAŃSKIEJ: TO BYŁA PROWOKACJA! - Ja doceniam Nataszę Urbańską, ponieważ moim zdaniem gdyby ona jako produkt była w Stanach, to osiągnęłaby wiele. Ona mnie nie porywa, ale robi coś co zawsze jest inne i wysokiej jakości. Klip do Rolowania bardzo mi się podoba. Jak na standardy polskie to jest wysoka jakość - stwierdził Michał Szpak w wywiadzie na Pudelek.tv.

Komentarze

Skomentuj
  • nienawidze nataszy (gość)

    ten teledysk to wielkie gówno a szpak to cwel

    27.01.2014 21:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×