Michał Szpak z utworem "Rainbow" pojedzie na Eurowizję 2019? Fani zachęcają artystę do startu w Krajowych Eliminacjach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Michał Szpak zaprezentował lyric wideo do drugiego singla promującego jego najnowsze wydawnictwo muzyczne. Piosenka "Rainbow" urzekła fanów artysty do tego stopnia, że zachęcają Szpaka do udziału w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2019. Co na to sam zainteresowany?

Multimedia

Michał Szpak reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji w 2016 roku. Utwór "Color of your life" zdobył łącznie 229 punktów, co dało młodemu wokaliście świetne 8. miejsce. Po sukcesie na Eurowizji, Szpak został trenerem muzycznego programu "The Voice of Poland", a jego kariera nabrała dużego rozpędu.

Czy Michał Szpak zdecyduje się jeszcze wziąć udział w Krajowych Eliminacjach do słynnego konkursu? Fani artysty nie mają wątpliwości, że jego najnowszy utwór "Rainbow", który promuje płytę "Dreamer" (premiera 7 września 2018) to doskonały materiał na podbój Europy i świata.

Michał tylko Ty na Eurowizję 2019

Michał powinien reprezentować Polskę na ESC 2019... niezależnie, czy z tą, czy z inną... nie zapowiada się w Polsce na lepsze utwory... z resztą Michał zawsze stawia wysoko poprzeczkę

Kogo szuka Michał Szpak? Jak reaguje, kiedy uczestnicy wybierają innego Trenera? [WIDEO]Zobacz więcej

Czujni internauci zwrócili również uwagę na kilka szczegółów świadczących o tym, że Michał Szpak rozważa ponowny udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji. Piosenka "Rainbow" jest krótsza niż większość utworów wokalisty - a każda piosenka zgłoszona do eurowizyjnej stawki musi trwać do 3 minut. Premiery eurowizyjnych numerów nie mogą odbywać się wcześniej niż 1 września roku poprzedzającego konkurs. "Rainbow" spełnia więc wszystkie eurowizyjne warunki.

Czy Michał Szpak zdecyduje się wystąpić w preselekcjach do Eurowizji 2019? Wokalista już w 2017 roku był gotowy wystartować w duecie z Martą Gałuszewską z piosenką "Don't Poison Your Heart", ale zgody na ich występ nie wyraziła wtedy wytwórnia. Jak będzie tym razem?

Chcielibyście, by Michał Szpak ponownie reprezentował nasz kraj na Eurowizji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Smerfetka (gość)

  Szpakuś musi pojechać, pięknie śpiewa piosenki też ma super. Europa pokochała już Miśka, w przeciwieństwie do polaków, w radiu w ogóle nie słychać jego super piosenek!!! ŻENADA!

  26.01.2019 10:32
 • KM (gość)

  Jeśli nie chce sobie strzelić w stopę, to nie pojedzie. Powtórzyć sukces jest bardzo trudno. Eurowizja rządzi się swoimi prawami. Jak Mu się uda, to fajnie, a jak nie, to zjedzą Go żywcem. To zdolny i mądry chłopak i wedłg mnie takiej gafy nie popełni. Niech się lepiej skupi na fajnych projektach muzycznych i na trzeciej płycie.

  05.09.2018 15:38
 • życzę Michałowi jak najlepiej (gość)

  To Michał musi zdecydować. Po wielkim sukcesie w 2016r. na Eurowizji ( 8 miejsce ogólnie i trzecie od publiczności -dla mnie ważniejsze ) trudno będzie taki wynik powtórzyć. Jeśli nie uda się osiągnąć tak wysokiej pozycji to dopiero szmatławce, brukowce, nawet radio i telewizja będą miały co opowiadać i co pisać. Jedno jest pewne i oczywiste -głos ma wspaniały , jest charyzmatyczny , zauważalny , emocjonalny , posiada prezencje sceniczną ,nie potrzebuje tancerzy i fajerwerków ( chociaż może jest to dobry sposób ,gdyż prawie wszyscy skupiają się na oglądaniu niż na słuchaniu piosenki) bo Jego głos załatwia wszystko . Tak czy inaczej najpierw musi się zgłosić do polskich preselekcji i je wygrać.

  05.09.2018 09:57
 • widz (gość)

  Tak chcielibyśmy, gdyby Michał chciał i gdyby nie kolidowało to z jego innymi planami

  05.09.2018 04:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×