michał szpak

"Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ. Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?

Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

25.10.2021Taniec z Gwiazdami

Miss Supranational 2021. Kreacja Natalii Balickiej w ogniu krytyki. "Miało być patriotycznie, wyszło okropnie"

Nie milkną echa sobotniego konkursu Miss Supranational 2021. W Nowym Sączu Polskę reprezentowała 21-letnia Natalia Balicka która, choć nie wygrała, to i tak jest o niej bardzo głośno. Jej kreacja, stworzona przez projektantkę współpracującą z Pierwszą Damą, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Tym strojem żyje teraz cały polski internet.

22.08.2021Miss Supranational 2021

Top of the Top Sopot Festival 2021. Michał Szpak znowu krytykowany za swój estradowy kostium. Przez... Michała Wiśniewskiego! "Wyszło niesmacznie!"

Michał Szpak wystąpił na scenie sopockiego festiwalu w kostiumie podkreślającym nie tylko jego sceniczną osobowość, ale wyrażającym jego samego w ogóle. Robi tak zawsze, bo Michał Szpak to wolny ptak. Tymczasem otrzymał za to cios ze strony, z której nie spodziewał się go dostać. Zaatakował go Michał Wiśniewski.

20.08.2021Top of the Top Sopot Festival 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×