Michał Wiśniewski chwali się synem! Jak zmienił się Xavier Wiśniewski?

Michał Wiśniewski lata temu był jedną z czołowych postaci polskiego showbiznesu i jako jeden z pierwszych tak mocno zacząć współpracować ze stacjami telewizyjnymi, że jego życie wręcz przemieniło się w reality show, czego zresztą efektem był program "Jestem jaki jestem", a wcześniej film dokumentalny "Gwiazdor".

Multimedia

Polacy byli świadkami kolejnych ślubów Michała Wiśniewskiego, a także narodzin jego dzieci. W pewnym momencie życie Wiśniewskiego wręcz jakby weszło do domeny publicznej, przez co Polacy byli na bieżąco z życiem lidera Ich Troje.

24 czerwca 2002 roku urodził się pierwszy syn Michała Wiśniewskiego - Xavier Wiśniewski, owoc miłości z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. I chociaż mogłoby się wydawać, że Wiśniewski wciąż ma malutkie dzieci, to Xavier już niedługo wkroczy w pełnoletność!

Córka Michała Wiśniewskiego śpiewa o miłości rodziców. Zobacz teledysk!Zobacz więcej

Teraz Michał Wiśniewski chętnie chwali się swoim prawie dorosłym synem, z którym zaczął współpracować na stopie zawodowej, dzięki czemu panowie spędzają razem coraz więcej czasu. Sam Xavier natomiast jest zafascynowany tańcem, zresztą przy takiej mamie to nic dziwnego! Do tego młody Wiśniewski w wolnych chwilach zajmuje się graniem w piłkę nożną!

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Xavier Wiśniewski!

Źródło: WideoPortal/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • XYZ (gość)

    Widocznie się "odbił".

    23.03.2020 20:11
  • Slawq (gość)

    Niedawno płakał że pieniędzy nie ma

    23.03.2020 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×