Michał Wiśniewski: Dzieci nigdy dość!

Michał Wiśniewski, który jest ojcem czwórki dzieci, choć nie planuje więcej potomstwa, uważa, że nigdy nie należy mówić "nigdy".

Multimedia

Michał Wiśniewski, który ma na swoim koncie trzy nieudane małżeństwa, od 2012 roku jest mężem Dominiki Tajner. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci piosenkarza oraz syna Tajner z poprzedniego związku. Wiśniewski zdradził, czy z czwartą żoną również chce się doczekać potomstwa.

CZYTAJ TAKŻE: BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO: NIE BĘDZIEMY DZIELIĆ SIĘ OPŁATKIEM I SKŁADAĆ SOBIE ŻYCZEŃ [WIDE] MICHAŁ WIŚNIEWSKI O ŻONIE: TAKA KOBIETA TO SKARB [WIDEO]

- Ten temat nie pojawia się w naszych rozmowach. Myślałem kiedyś, że dzieci są integralną częścią rodziny, taką, która ją scala. Wierzyłem, że są elementem budującym i cementującym związek. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Przykre, ale prawdziwe. Jak na razie mamy jednego syna z pierwszego związku Dominiki, a także moje trzy dziewczynki i jednego chłopca. Wydaje mi się, że ta rodzina jest spełniona. Ale z drugiej strony... dzieci nigdy dość! - wyznał w wywiadzie dla Świat i ludzie.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ WIŚNIEWSKI O DZIECIACH: NIE POWIEDZIAŁEM JESZCZE OSTATNIEGO SŁOWA [WIDEO] MICHAŁ WIŚNIEWSKI: JESTEŚMY CUDOWNĄ, PATCHWORKOWĄ RODZINĄ [WIDEO]

Piosenkarz zapewnił, że jest zadowolony z tego, jak wychował swoje dzieci. - Wychowałem je bardzo konserwatywnie. I jestem z tego powodu szalenie dumny. Przynoszą dobre stopnie, pomagają w domu. Tworzymy rodzinę patchworkową na tyle dobrze, na ile jest to możliwe. I ona działa. Nie jest idealna, ale dobrze się w niej odnajdujemy - zapewnił.

Komentarze

Skomentuj
  • Kryspin123 (gość)

    hahah nigdy malo :D wlasnie tak :D

    13.03.2014 21:54
  • cddd (gość)

    Zaaaapraszam na nowo powstały porrtal z filmami online w jakości HD: tnij.com/UbCjE

    13.03.2014 18:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×