Michał Wiśniewski jurorem w nowym show Polsatu!

Michał Wiśniewski, który od kilku tygodni promuje swój nowy album, już otrzymał propozycję udziału w talent show. Wokalista zgodził się zasiąść w jury nowego show Polsatu!

Multimedia

Powrót Michała Wiśniewskiego do show biznesu okazał się dużym sukcesem. Nowy wizerunek i nowy repertuar zachęciły wielu fanów zespołu Ich Troje do ponownego zainteresowania się liderem grupy. Powrót Wiśniewskiego zauważyły nawet media mainstreamowe takie jak TVN. Teraz do grona stacji telewizyjnych promujących "nowego Wiśniewskiego" dołączył Polsat.

CZYTAJ TAKŻE: NOWA PIOSENKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO! [WIDEO] MICHAŁ WIŚNIEWSKI ODMÓWIŁ UDZIAŁU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"!

Jak informuje "Fakt", w wiosennej ramówce stacji znajdzie się program "Your Face Sounds Familiar", w którym rodzimi celebryci wcielają się na scenie w rolę światowych gwiazd i śpiewają ich przeboje w odpowiednich stylizacjach. W jury show zobaczymy Michała Wiśniewskiego, Helenę Vondrackovą i Pawła Królikowskiego. Podobno Polsat negocjował udział Edyty Górniak, jednak piosenkarka zdecydowanie odmówiła. Prowadzącym show ma być Krzysztof Ibisz. CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ WIŚNIEWSKI: NIE STAĆ MNIE NA SAMOBÓJSTWO! [WIDEO] MICHAŁ WIŚNIEWSKI: STRACIŁEM WSZYSTKO, CO MIAŁEM [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • ewa (gość)

    i dobrze ze zrezygnowała ta cyganka., nie lubie tej zmanierowanej prostaczki

    28.12.2013 12:13
  • czyt (gość)

    co jak co ale w czerwonych włosach było mu najlepiej...

    27.12.2013 17:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×